בצל המצוקה הכלכלית: דבורייה הפסידה למ.ס טירה במגרשה הביתי

מגרש ביתי מחודש, ללא שינוי בתוצאות: בצל המצוקה הכלכלית, דבורייה הפסידה 1-0 למ.ס טירה שניצחה בזכות שער של צ'קולה במחצית הראשונה.

לראשונה במגרשה הביתי, אירחה מ.ס דבורייה את אחת הקבוצות המסקרנות של הליגה מ.ס טירה. דבורייה, משחק שהיה אמור להיות חגיגי לאחר שסוף סוף המגרש אושר, עוסקת כלל בעניין אחר לגמרי כאשר כל תשומת הלב מופנית בימים אלו למצב הכלכלי של הקבוצה שעברת תקופה לא קלה ולראייה פוסט שיצא מטעם ההנהלה ומציין כי משחק זה עלול גם להיות המשחק האחרון שלה מפני שהיא נמצאת בסכנת פירוק.

מנגד, ניצבה הקבוצה האורחת מ.ס. טירה אשר לחלוטין "עושה את שלה" העונה וממוקמת במקום הרביעי כשבמאזנה 14 נקודות ליגה ורק בשבוע שעבר איבדה נקודות כשסיימה בתיקו, נקודות אותן כיוונה להחזיר באמצעות חזרה למסלול הניצחונות.

על כר הדשא, המשחק התנהל בצורה יציבה אך עם עדיפות לטובת האורחת מטירה. דבורייה מצדה ניסתה לשמור על שער נקי אך החזיקה מעמד עד הדקה ה-30' ובה הרמת כדור מדויקת של עאמר מנסור הגיעה עד צ'קולה שבעט היישר לתוך לרשת וקבע 1-0 לזכותה של טירה, תוצאה שנשמרה גם עד לסיום המחצית.

צילום: עובאדה אכתילאת

המחצית השנייה נפתחה בצורה מאוזנת כאשר דבורייה ניסתה לחזור למשחק אך טירה שמרה על יציבות עם יציאה מסודרת להתקפות. בדקה ה-56' חמאדה בועל בניסיון מעניין ניסה לבעוט תוך ריצה בין שלושה שחקני הגנת טירה, אך הכדור שלו לא היה מדויק ויצא מעל המסגרת. קרן בדקה ה-66' הניבה שתי הזדמנויות מסוכנות לדבוריה ויציאות לא מוצלחות של שוער טירה כמעט עלו לו בשער. שחקני דבוריה בראא קאסם וחמאדה בועל לא הצליחו לנצל את ההזדמנויות והכדור נהדף לקרן לאחר שפגע בהגנת טירה.

עם חלוף הדקות המשחק לא התעלה ברמה ושני המאמנים ניסו לשנות את המצב כשביצעו את מלוא החילופים בניסיון לשפר את איכות המשחק, אך גם הם לא תרמו רבות והתוצאה נשמרה עד תום המשחה. טירה שגברה 1-0 על יריבתה, חזרה למסלול הניצחונות ואילו דבוריה הפסידה את המשחק הראשון במגרשה הביתי וכעת תמשיך להתרכז כל כולה בתקווה להשתחרר מהמצוקה הכלכלית אליה נקלעה. לדבוריה יש את הפגרה כדי לשמור על יומה ולהינצל מפירוק ואילו טירה יצאה לפגרה מעודדת.

#דבורייה #מסטירה

כתבות נוספות