התגלית הבאה? יונס ג'בארין: "אני עובד קשה בכל אימון כדי להשתפר, הקהל דוחף ועוזר"

השחקן הצעיר של אום אל פחם המשיך לבלוט ומסתמן כתגלית הבאה של השחקנים המקומיים במועדון: "זה מגיע דרך עבודה קשה, גם הקהל שדוחף בכל משחק עוזר לי להתקדם ולבסס את עצמי".

הפועל אום אל פחם רשמה אמש(שני) ניצחון רביעי ברציפות, הישג מרשים מאוד לקבוצה בעונתה הראשונה בליגה הלאומית, הקבוצה שעברה שינוי משמעותי מאז ההחלטה על מינויו של ניר ברקוביץ' שעד כה רשם 100% הצלחה. אום אל פחם משבוע לשבוע מוכיחה שלא מדובר רק בקבוצת כדורגל, אלא במועדון כדורגל עם מסורת, קהל גדול ותומך והרצון בשילוב וקידום שחקני בית ושחקנים מקומיים. אחד מאותם שחקנים מקומיים מוכשרים שבולט לאורך המשחקים האחרונים הוא יונס ג'בארין.

השחקן הצעיר בן ה-19 ותושב העיר, בוגר קבוצת הנוער של מכבי ת"א שהחל כבר בעונה שעברה להשתלב בקבוצת בוגרים כשרשם חמש הופעות בכל המסגרות במדי הקבוצה הבוגרת של בית"ר ת"א בת ים, הצטרף בפתיחת העונה לקבוצה ועד כה במאזנו שני שערי ליגה והוא מסתמן כאחת התגליות שיש לשים אליהן לב העונה.

יונס ג'בארין אמר על ההתקדמות שלו מפתיחת העונה ובעיקר במשחקים האחרונים: "זה מגיע דרך עבודה קשה בכל אימון עם הצוות על מנת לשפר את משחק הקבוצתי שלנו ואני מתמקד בעבודה בבקשות שהמאמן דורש ממני באופן אישי. אני מקבל כל הערה ולוקח אותה לצד החיובי, עובד על מנת להתקדם ולעזור לקבוצה להגיע למטרות שלה ולשמח את הקהל שדוחף ורודף אחרינו בכל משחק שעוזר גם לי להתקדם ולבסס את עצמי".

על התחושות לאחר ניצחון רביעי ברציפות הוסיף: "הניצחון הרביעי שלנו בזה שקודם כל אנחנו מה שמיחד אותנו הוא הביחד, אנחנו תמיד ביחד גם במגרש וגם בחדר הלבשה וזה מה שמאפיין אותנו כקבוצה ובנוסף אתמול כל אחד נתן מעצמו 200% ממה שהוא יכול לתת, כולם פה משחקים באמת מכל הלב ולא משנה מי משחק כולם נותנים את הנשמה שלהם למען הקבוצה ובסופו של דבר זו ההצלחה של כל אחד ואחד מאיתנו. המאמן כמו שאמרתי בראיון קודם שהוא שנה מערך המשחק וכנראה המערך הזה מתאים לנו כקבוצה תודה לכל מי שתומך בנו ובהצלחה".

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

במקביל, לצד האכזבה מהעובדה ששוער הקבוצה חיים זיסקינד התבשר אמש על כך שסובל משבר ברגלו וייכנס כעת לתקופת החלמה, הודיעה הקבוצה על שחרורו של השחקן רז יצחק שחתם במועדון לפני מספר שבועות.

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות