אום אל פחם ממשיכה במומנטום: "יש פה שחקני צמרת של הלאומית", זיסקינד סובל משבר

ניצחון רביעי ברציפות לברקוביץ' ואום אל פחם שגברו 2-0 על הפועל רמה"ש משערים של דובב גבאי ויונס ג'בארין. אבו אלעם: "מי שחושב שזה היכולת שלנו טועה ובגדול, יש פה שחקנים ששווים צמרת של הלאומית אך כרגע לא משנים את המטרות שלנו". זיסקינד פונה בעקבות פציעה ברגלו וסובל משבר.

המחזור השביעי של הליגה הלאומית הפגיש הערב(שני) לקרב מסקרן את הפועל אום אל פחם, הקבוצה המצטיינת של ניר ברקוביץ' שהשלימה רצף מדהים של שלושה ניצחונות רצופים ומולה את הפועל רמה"ש מי שסומנה עד כה כאחת הפייבוריטיות להיות מתמודדת חזקה בפסגה.

על כר הדשא, בדקה ה-10' נרשם ניסיון ראשון לרמה"ש כאשר דניאל שורצבוים שלח כדור חזק ממרחק של כ-20 מטרים אך הכדור שלו חלף מעל השער. כחמש דקות דקות בלבד לאחר מכן הגיע הרגע של אום אל פחם כאשר עבד ג'בארין מסר כדור רוחב מימין לתוך הרחבה, דובב גבאי שהיה מוכן גלגל אותו בקלות לתוך הרשת וכבש את שערו הרביעי במדי המועדון מהלאומית אליו הצטרף בפתיחת העונה.

צמד היו"ר אבו אלעם ואבו שלמה

צילום: איהאם אנואר ג'בארין

בדקה ה-24' נאלצה אום אל פחם לבצע חילוף כפוי כאשר השוער חיים זיסקינד נפצע ונזקק לפינוי למרכז הרפואי לצורך מתן טיפול ועל פי החשש סובל משבר בשוקית, השוער השני תומר ליטבינוב שהגיע העונה מהפועל רובי שפירא חיפה, עלה לתפוס את מקומו.

בדקה ה-32' אום אל פחם המשיכה במומנטום כאשר ערן רוזנבאום בעט כדור ממרחק של כ-18 מטרים ששוערה של רמת השרון הדף, על הכדור החוזר השתלט יונס ג'בארין גלגל פנימה וקבע את תוצאת המחצית יתרון כפול 2-0 לאום אל פחם. בדקה ה-60' למשחק הייתה יכולה אפילו להבקיע את השלישי כאשר בתום התקפה מתפרצת הכדור הגיע לריף מסיקה שלבד מול השוער בעט כדור שטוח שפגע בקורה ובכך הוא פספס הזדמנות מצוינת להצטרף לרשימת הכובשים.

בדקה ה-87' טעות של שחקני רמה"ש במרכז המגרש הובילה את הכדור עד לדובב גבאי, שמסר כדור רוחב לתוך הרחבה מימין אך המחליף רותם חטואל שניסה לבד להכניע את שוער האורחת נהדף. בתוך תוספת הזמן רמת השרון יכלה לצמק את התוצאה לאחר ששמעון אבוחצירה הצליח לעבור שלושה שחקני אום אל פחם ושלח כדור לתוך הרחבה, אך תומר ליטבינוב היה במקום כדי להרחיק ולשמור על רשת נקייה ובכך המשחק הסתיים בתוצאה 2-0 שנותרה בעינה 2-0 עד לסיום והעניקה לאום אל פחם הישג אדיר של ניצחון רביעי ברציפות בליגה הלאומית. גם השבוע, הקבוצה זכתה לחגוג את הניצחון לצד יציע אדום מפוצץ באוהדי אום אל פחם שלא הפסיק להריע ולהוכיח כמה צבע הוא מוסיף לנו בליגה הלאומית וכי מדובר רק בספתח למה שעוד נראה ממנו כשאום אל פחם תשחק במגרש שלה.

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

היו"ר אחמד אבו אלעם אמר בהתרגשות לאחר הניצחון: "כולנו מרכיב אחד, הקבוצה מתחברת ואמרנו שהיא תתחבר היא תעשה כמה ניצחונות. אנחנו בכל משחק באים כאנדרדוג אבל באים כדי לתקוע יתד בלאומית ולא מעבר לזהה, כל מי שמפחד שאנחנו רוצים לתפוס את מקומו בעלייה זה לא אנחנו. יש לנו היום עומק בספסל ועוד חמישה שחקנים שיושבים ביציע, זה עוד לא התחבר לנו. מי שחושב שזה היכולת שלנו טועה ובגדול, יש פה שחקנים ששווים צמרת של הלאומית אבל עדיין לא נצהיר על כלום. מרגש אותי מאוד לראות את ארבע השכונות שלנו מאום אל פחם יושבות כאן ביציע לאור גל האלימות שיש כשיו במגזר הערבית".

על המחסור המתמשך במגרש מאושר ללאומית אמר: "אני קורא מכאן לראש העיר לזרז את הכנת המגרש של אום אל פחם, אנחנו יכולים להביא עד 10,000 צופים למגרש שלנו באום אל פחם. אנחנו רוצים לחזור הביתה אדוני ראש העיר, נמאס לנו להישאר בחוץ. תתאמץ לחזור הביתה".

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות