חלוקת נקודות בין הפועל כאוכב להפועל "רובי שפירא"

חלוקת נקודות בין כאוכב להפועל "רובי שפירא": חניכיו של אדהם האדיה עלו ראשונים ליתרון משער של אחמד דיאב, אוסמה שעבאן השווה בדקות הסיום.

לאחר שני ניצחונות רצופים אירחה אמש(שישי) הפועל כאוכב אבו במגרשה הביתי את הפועל "רובי שפירא" חיפה. בצד המקצועי, המאמן אדהם האדיה ביצע חילוף אחד כפוי בהרכב הפותח כאשר נביל עלי פתח במקומו של סאמח סרחאן המורחק.

על כר הדשא, המשחק נפתח בדקת דומייה לזכרם של שלושת הנערים שנרצחו באירוע באלימות שהתחרש השבוע במג'ד אל כרום. האיום הראשון מצד משחק שתי הקבוצות הגיע בדקה ה-4' כאשר כדור קרן שהרים עבד מורג'אן לתוך הרחבה נחת על ראשו של יזן נסאר שנגח אותו מעל השער. חלפו 5 דקות בלבד ו"רובי שפירא" קיבלה הזדמנות כאשר הייתם חלבי מסר כדור שהגיע לגיל חדד ולבד מול שוערה של כאוכב חאלד עזאם בעט כדור שחוט שחלף ליד השער.

בדקה ה-14' אוסאמה שעבאן קיבל כדור מצוין בתוך הרחבה אך שוערה של כאוכב יצא בזמן הנכון והצליח להרחיק, בדקה ה-18' עבד מורג'אן הכניס כדור עומר ליזן נסאר מצד ימין והאחרון מסר כדור רוחב לתוך הרחבה אך למזלם של שחקני "רובי שפירא" אף שחקן של כאוכב לא הצליח להגיע לכדור והשוער עומר קציר הצליח להדוף.

בדקה ה-28' אחמד דיאב הגביה כדור מצד ימין יזן נסאר שוב נגח מעל השער. בדקה ה-39' רובי הייתה קורה לעלות ליתרון לאחר שרועי ארז בעט כדור מרחוק, חאלד עזאם היה במקום והדף לקרן. כדור הקרן שהוגבה לתוך הרחבה הגיע לאוסמה שעבאן שבעט אותו מצוין אך שוערה המצטיין של כאוכב חאלד עזאם הצליח שוב להרחיק את הסכנה והמחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים.

המחצית השנייה נפתחה בניסיונות מצד של שתי הקבוצות לעלות ליתרון אך ללא איום ממשי על שני השערים. בדקה ה-65' כאוכב הצליחה לעלות ליתרון אחרי התקפה מתפרצת הכדור הגיע לאחמד דיאב שהצליח לעבור שני שחקני האורחת ולבד מול עומר קציר בעט כדור שטוח וחזק שעבר מתחת לרגליו של השוער ונכנס פנימה, מה שהעלה את קבוצתו ליתרון 1-0. חלפו 5 דקות בלבד וכאוכב הייתה קרובה אף להכפיל את התוצאה כאשר בתום התקפה מתפרצת הכדור הגיע לשחקן הטרי על כר הדשא מוראד חאג' שמקרוב בעט כדור חזר הכדור עבר את השוער והיה בדרכו לתוך הרשת אך שחקנה של "רובי שפירא" הצליח להרחיק אותו מהקו.

אדהם האדיה

לאחר השער כאוכב קבלה אנרגיות חיוביות ובדקה ה-72' עבד מורג'אן בעט כדור מצוין מתוך הרחבה אך קציר שוב היה במקום והצליח להדוף. דווקא בדקות הטובות שלה, כאוכב קיבלה שער מהצד השני כאשר בדקה ה-83' מוחמד יוספין פרץ מהאגף ומסר כדור לבן בן שושן, האחרון מסר רוחב לתוך הרחבה אוסאמה שעבאן שהגיע מאחור בעט כדור מצוין שהצליח להכניע את חאלד עזאם והשווה את התוצאה ל 1-1 כאשר למרות הטענות של אנשי ושחקני כאוכב לפנדל אך השופט אישר את השער.

בדקות הסיום "רובי שפירא" אף יכלה להפוך את התוצאה לאחר שאוסאמה שעבאן מסר כדור רוחב לתוך הרחבה הכדור הגיע לאנדרי לברנצ'וק שבעט מקרוב, אך חאלד עזאם הצליח להדוף והותיר את תוצאת הסיום תיקו 1-1 בין שתי הקבוצות.

#הפועלכאוכב #הפועלרובישפירא

כתבות נוספות