תיקו דרמטי בין כפר כנא לדבורייה, אלעד בראון רשם הופעת בכורה על הקווים

תיקו דרמטי בין דבורייה לכפר כנא: המארחת עלתה ראשונה ליתרון משער של קנוואתי, פיראס קורטאם השווה ומשה דבורה אף השלים מהפך, עד שמוחמד עבאס השווה וחתם את תוצאת המשחק. אלעד בראון ערך הופעת בכורה על הקווים בדבורייה: "

עם מאמנה החדש על הקווים אלעד בראון, הגיעה היום(שישי) מ.ס דבורייה למשחק מול הפועל כפר כנא, שלאחר המהפך הדרמטי בשבוע שעבר מול הפועל הרצליה הגיעה למגרש מלאת ביטחון ותקווה לרשום ניצחון שני רצוף.

על כר הדשא, הפתיחה של המקומיים מכפר כנא הייתה חלשה, אך בדקה ה-27' הצליח עבד גאבר לחטוף כדור, שלח את עודי שלאעטה לכדור עומק והאחרון בנגיעה אחת שלח כדור רוחב למוחמד קנוואתי שבעט את הכדור פנימה לתוך הרשת ובכך העניק לקבוצתו יתרון 1-0. אמנם, עוד לפני תום המחצית בדקה ה-43' הצליחה דבוריה לאזן את התוצאה כאשר אמיר אבו ניל קיבל כדור בתוך הרחבה, העביר כדור רוחב מצוין לפיראס קורטאם שדחף אותו לרשת ובכך קבע שוויון 1-1 בין הקבוצות במחצית.

עם פתיחת המחצית השנייה הצליחה דבוריה להפוך את התוצאה כאשר בדקה ה-53' הצליח משה דבורה לכבוש את השער השני לדבוריה וקבע יתרון 2-1 לאורחים אך הקצב המהיר ההפכפך נמשך ובדקה ה-71' נרשמה הזדמנות לדבוריה כאשר אבו ניל שלח כדור מצוין לאיתמר כהן שמול שוער החמיץ הזדמנות מצוינת. שתי דקות בלבד לאחר מכן כפר כנא חזרה למשחק כאשר שלו ברוור הגביה כדור חופשי לרחבה והבלם מוחמד עבאס נגח פנימה וקבע תיקו 2-2 שנשמר עד לשריקת הסיום, זאת למרות עשר הדקות האחרונות של המשחק שהיו מצוינות מצד שתי הקבוצות אך ניסיונות ההכרעה של שתיהן לא צלחו.

אלעד בראון מאמן דבורייה החדש אמר בסיום: "אני שמח להיות בדבורייה ושמח שההנהלה בחרה בי להיות מאמן הקבוצה, יש לנו חומר שחקנים לא רע. אני מרוצה מהנקודה לאור מה שראיתי למרות שיכולנו להוציא יותר אבל אחרי ארבעה אימונים בלבד היה קשה לי להכיר את הקבוצה, התחלתי לראות דברים ומקווה שבסופו של דבר אדע לחבר את הקבוצה. שינויים בסגל? אכן חלוץ על הפרק מבחינתנו".

אלעד בראון בהופעת הבכורה

על מעמדו של השחקן מוחמד זידאן הוסיף: "כרגע הוא בקבוצה ונקבל החלטות בשבוע הבא לגבי כל הסגל אבל יהיו שינויים. בשביל להביא שחקנים נוספים נצטרך לעשות שינויים".

#דבורייה #הפועלכפרכנא

כתבות נוספות