ערערה ובאקה נפרדו בתיקו, זאמל: "עם קצת יותר ריכוז ומזל היינו יכולים גם לנצח"

המחזור הרביעי של ליגה א' צפון הסתיים: חלוקת נקודות בין ערערה לבאקה ובין טמרה לצור שלום, טירה הביסה את בני זלפה. עלי זאמל: "עם קצת ריכוז ומזל מול השער היינו יכולים גם לנצח, נתנו את הכל למען הקבוצה". 

 

יום שישי של משחקי ליגה א' צפון הגיע וסיפק לנו מפגשים מסקרנים שאחד מהמרכזיים שבהם התחרש במגש בבאקה אלגרבייה בו אירחה הפועל בני ערערה את הפועל באקה המקומית. במחצית הראשונה למשחק שסיפקה אווירת כדורגל מצוינת כבר קיבלנו שני שערים כאשר ערערה שהגיעה למשחק לאחר ההפסד להפועל אכסאל ובמוטיבציה גדולה מאוד לחזור למסלול הניצחונות, פתחה בסערה על כר הדשא והצליחה כבר בדקה ה-8' לעלות ליתרון משער של עלי זאמל.

 

בדקה ה-14' באקה אל גרבייה הצליחה שוב לאזן את הכוחות עם שער שוויון קריטי של אחד השחקנים המשמעותיים ביותר שלה העונה ניר אברג'יל, מה שקבע תוצאת 1-1 שנותרה עד לסיום המשחק למרות ניסיונות הכרעה שלא צלחו מצד שתי הקבוצות.

 

שחקן הפועל בני ערערה וכובש השער עלי זאמל אמר בסיום: "ברוך השם תיקו נגד קבוצה כמו באקה זה מצוין, למרות שהיינו יכולים לגמור את זה בניצחון, אבל לא נהיה חזירים תיקו מצוין לנו". 

 צילום: עובאדה אכתילאת 

 

על הפקת הלקחים מההפסד האחרון לאכסאל הוסיף זאמל: "לאחר המשחק האחרון ראיתי כמה היה קשה לשחקנים, אני בתור מנהיג ושחקן שיש לו ניסיון ניסיתי להרגיע אותם. ללא ספק זה היה הפסד לא מקובל ובמיוחד לקבוצה כמו ערערה שהכוח שלה זה ההגנה, אז לבוא ולספוג שלושה שערים לא היה מקובל מבחינתנו. אנחנו קבוצה מאוד ממושמעת טקטית ולכן עבדנו במיוחד על החלק ההגנתי השבוע, יחד עם ההכנה שעשינו על באקה כדי ללמוד מה הם נקודות הכוח והחולשה שלהם. אני באופן אישי חושב שעם קצת יותר ריכוז ומזל מול השער היינו יכולים גם לגמור את זה בניצחון אבל מנקודה בבית של באקה שיש לה קהל שלאורך 90 דק' דוחף אותה אני מרוצה וגאה בשחקנים שנתנו את הכל למען הקבוצה".

 

במגרש מקביל, אירחה מכבי צור שלום את מכבי טמרה, שהגיעה במומנטום חיובי ורצתה לייצר לראשונה רצף ניצחונות ליגה. על כר הדשא, כבר בדקה ה-20' צור שלום עלתה ליתרון משער של ואליד דרוויש בשערו השלישי מפתיחת העונה, אך לחוסר מזלו ארבע דקות בלבד לאחר מכן הוא החמיץ פנדל. את המחצית השנייה פתחה טמרה בסערה ולאחר דקה אחת בלבד לירון אלימלך שלח כדור עצמתי שנכנס פנימה וקבע שוויון 1-1 בין הקבוצות שנשמר עד לסיום. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload