אלעד בראון מונה למאמן דבורייה, ואסים עבאס: "היו אנשים שלא רצו אותי בקבוצה"

מ.ס דבורייה וואסים עבאס נפגשו וסיככמו על הפרידה, שלדעת המאמן אינה מקצועית. במקביל, אלעד בראון מונה באופן רשמי במקומו: "אעשה הכל כדי שהקבוצה תעמוד במטרות שלה. ואסים עבאס: "היו כמה אנשים שלא רצו את וסים בקבוצה". 

 

הזעזוע על הקווים של מ.ס דבורייה כעת מתממש גם באופן רשמי כאשר בתום שתי ישיבות שערכה הנהלת הקבוצה, באחת הן נפרדה ממאמנה ואסים עבאס ולאחריה מינתה באופן רשמי את מאמנה החדש אלעד בראון, מי שאימן אשתקד את הפועל רובי שפירא ושימש תקופה קצרה כעוזרו של שמעון הדרי באום אל פחם. המאמן אלעד בראון אמר על הצטרפותו: "אני שמח לחתום בדבוריה ואעשה הכל כדי שהקבוצה תעמוד במטרות שהציבה לעצמה"


במקביל, כזכור שרשרת האירועים החלה ביום שבת האחרון בו הפסידה מ.ס דבוריה למכבי טמרה ומיד עם שריקת הסיום פרצה מהומה סמוך לספסל בין המאמן לאחד מחברי ההנהלה, שלטענת אנשי דבוריה אותה מהומה הביאה לסיום דרכו של המאמן. בסביבתו של עבאס סיפרו כי לדעתם העזיבה של וסים תוכננה מראש ללא שום קשר לתוצאה לאור כך שבתוך ההנהלה היו חלוקי דעות לגבי המשך דרכו והעובדה שישבו חברי הנהלה בתוך המגרש הייתה בכדי לגרור את ואסים לעימות הזה, לטענתם המאמן עזב לא מסיבה מקצועית וכך, לטענתם, הודתה ההנהלה בישיבה שהתקיימה.

 
וסים עבאס אמר לאתר יאללה ספורט: "נפגשתי עם ההנהלה ואני הגשתי את התפטרותי על השולחן, הסיבה לכך אינה מקצועית , ולא קשורה ליכולת כי גם במשחק האחרון שהפסדנו בו שיחקנו מצוין ניצחנו את באקה ועוד שתי תוצאות תיקו. אני לא התגריתי בקהל של דבוריה ולא באף אחד, אני יכול להגיד שלפני המשחק היו כמה אנשים שלא רצו את וסים בקבוצה , מאחל להם בהצלחה". 

 

מטעם הנהלת דבורייה מסר היו"ר זכי ארשיד: "בתום פגישה לילית עם המאמן וסים עבאס ולאחר ששמענו ממנו על מצב הקבוצה החליט וסים להתפטר מאימון הקבוצה. וסים אדם מוכשר ומקצוען, הרבה בזכותו יש קבוצה מצוינת כיום בדבוריה. ההתפטרות איננה על רקע מקצועי או בשל הישגי הקבוצה אלא מסיבה אחרת ומצידנו אנחנו מאחלים לוסים המון בהצלחה ומאמינים שיצליח בכל משימה אשר תוצב לו. הנהלת דבוריה ולאחר התייעצות ובדיקת כמה שמות עם נסיון בליגה א' הוחלט למנות את אלעד בראון כמאמנה של דבוריה". 

 צילום: עובאדה אכתילאת

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload