אבו יונס שוחח עם חלק מהקהל, בסכנין שוקלים הדחה וענישה לשחקנים

אבו יונס שוחח עם הקהל זעם על חוסר תמיכה מהעירייה, בסכנין יחלו לפעול באופן קיצוני מול שחקנים ומבקרים חלק משחקני הבית.

לאחר מסיבת העיתונאים של מוחמד אבו יונס אתמול בה חשף את כל המכשולים שעמדו ועומדים מול הקבוצה ואף יצא במתקפה חסרת תקדים על ראש עירית סכנין ד"ר ספואת אבו ריא על כך שלא תומך בקבוצה, שלב ב' של של ההנהלה יתחיל בימים הקרובים כאשר מספר שחקנים יוזמנו לשיחות אישיות ולא מן הנמנע שחלקם ימצאו את הדרך ליציע.

מיד לאחר מסיבת העיתונאים נכנסו חלק מהקהל לשיחה עם אבו יונס והציגו בפניו את הבעיות שלידיעתם נמצאות בתוך חדר ההלבשה ובדגש על היחסים בין השחקנים כאשר את חלק מהביקורת ספגו שחקני הבית. אבו יונס מצדו הבטיח לקהל לטפל בבעיות כבר בקרוב.

צילום: עובאדה אכתילאת

בקביל, בהנהלה חושבים על מהלכים קיצוניים אותם ניתן לעשות שיסייעו למועדון לעבור שינוי מהותי שכן רצף שלושת ההפסדים מתוכם שניים בליגה, אחד בגמר גביע הטוטו הפגינו חולשה גדול מאוד של המועדון שציפה להוביל ולהיאבק על הכרטיס חזרה לליגת העל השנה, מקורבים למועדון מספרים כי יחלו בקנסות לשחקנים שלא מתאמצים ומבצעים עבירות משמעת, שחקנים בכירים יישלחו ליציע ואפילו אבו יונס שלא מהסס לשלוח הביתה הודיע כי שחקן בכיר קיבל אולטימטום שאם ימשיך כך הדרך החוצה נראית קרובה, כאשר בימים הקרובים תשב ההנהלה עם עלי עותמאן וגם עם חאלד חלאילה ומצפה מהם להרבה אחריות .

בנוגע למאמן, בהנהלה לא ממהרים לקבל את הודעתו של ניסן יחזקאל ועל אף הגשת התפטרותו בהנהלה לא קיבלו עדיין החלטה סופית לגבי עתידו.

#בניסכנין

כתבות נוספות