מכבי טמרה גברה על דבורייה ורשמה ניצחון בכורה בליגה

ברוך סער וחניכיו רשמו ניצחון בכורה על חשבונה של דבורייה שממשיכה את פתיחת העונה המגומגמת: אחמד אעמר ועיסא חלף שנכנס כמחליף הכריעו את המשחק: "עמדנו במטרה שלנו, נסתכל ממשחק למשחק".

 

העולות החדשות לליגה א' מכבי טמרה ומ.ס דבורייה נפגשו אמש(שבת) במסגרת המחזור השלישי של ליגה א' צפון במטרה אחת לרשום את ניצחון הבכורה שלהן בליגה. השופטת שדא דהאמשה בעונתה הראשונה בליגה א' כשופטת ראשית הוציאה את המשחק לדרך לעיני כ-150 אוהדים שצפו מהיציעים. 


על כר הדשא, הקבוצה המארחת מכבי טמרה עלתה ראשונה על לוח התוצאות כאשר בדקה ה-12' כדור קרן שהגביה הקפטן מחמוד עבאס נחת על ראשו של אחמד אעמר שניצל את הערבוביה בתוך הרחבה של דבוריה ונגח לתוך הרשת, מה שהעלה את קבוצתו ליתרון 1-0 מוקדם. בדקה ה-17' התרחש אירוע שנוי במחלוקת כאשר הכדור פגע בידו של אחמד אעמר בתוך הרחבה של מכבי טמרה, השופטת המשיכה את המשחק למרות טענות של שחקני ואנשי דבוריה לכדור עונשין. חלפו שלוש דקות ודבוריה קיבלה הזדמנות להשוות לאחר כדור קרן שגובה לתוך הרחבה הגיע למוחמד זידאן שבעט כדור שטוח וניסה להכניע את אחמד שיבל שהדף לקרן לא מנוצלת.


בדקה ה-27' אחמד אעמר, המצטיין על כר הדשא בשורותה מכבי טמרה, הגביה כדור חופשי ומחמוד עבאס שהיה בתוך הרחבה בעט כדור חזק אך שבאט היה במקום בכדי להדוף. מנגד, דבורייה יצאה להתקפה מתפרצת והכדור הגיע למוחמד שימי שמצא את עצמו לבד מול אחמד שיבל אך שוב השוער יצא בזמן הנכון והצליח להרחיק את הסכנה. על סף סיום המחצית מכבי טמרה יכלה להכפיל את התוצאה לאחר שמחמוד עבאס הגביה כדור חופשי מצד ימין לתוך הרחבה, הכדור פגע בראשו של אחד משחקני דבוריה וחזר ללירון אלימלך שבעט מקרוב אך מוחמד שבאט היה עירני והדף את הכדור מקו השער ובכך המחצית הסתיימה ביתרון 1-0 של מכבי טמרה.

 הראיון המלא של אחמד אעמר

צילום: דוניא גנטוס 


המחצית השנייה נפחה בניסיונות של שחקני דבוריה להשוות את התוצאה כאשר אמיר אבו ניל ומוחמד זידאן היו פעילים מאוד בחלק ההתקפי אך חוסר דיוק ועירנות של שחקני טמרה והשוער אחמד שיבל, מנעו מהם להבקיע. בדקה ה-87' ובניגוד למה שהתרחש על כר הדשא, טמרה הצליחה להכפיל את התוצאה לאחר טעות איומה של השוער מוחמד שבאט שלא הצליח להשתלט על כדור שהחזיר לו אחד משחקני דבוריה המחליף עיסא חלף ניצל זאת ומול שער ריק בעט כדור לאמצע הרשת וקבע את תוצאת המשחק 2-0 בסיום והעניק לקבוצתו ניצחון בכורה בליגה.

 

מגן הקבוצה אחמד אעמר אמר בסיום: "ניצחון בכורה, אנחנו תמיד פותחים את המשחק לא טוב ומקבלים שערים והפעם באנו במטרה אחת - לקחת שלוש נקודות. הגענו להרבה מצבים וברוך השם עמדנו במטרה. מה נראה השנה? קבוצה אגרסיבית שתילחם בכל משחק, זו שנה ראשונה בליגה הזו אחרי שנים ולכן נסתכל ממשחק למשחק ואם נצליח להיות בפלייאוף זה יהיה מצוין". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload