בזלפה חגגו ניצחון בכורה על אסי גלבוע ומרוצים מהשיפור ביכולת

ניצחון בכורה לבני זלפה, שגברה 2-1 על אסי גלבוע: סעיד דיאב כיכב עם צמד, עלי זועבי רק צימק בדקות הסיום. מייזר זועבי הצטיין עם שני בישולים : "היינו טובים יותר ויכולנו גם להגדיל את התוצאה, שמח שחזרנו לנצח". 

 

לאחר שתי תוצאות תיקו לא מספקות שהשיגו מוריס אוזן וחניכיו, הגיעו אמש(שבת) שחקני בני זלפה במטרה לרשום ניצחון בכורה בליגה שיוציא את הקבוצה לדרך חדשה וזו שציפו לה טרם פתיחת הליגה. על כר הדשא, חניכיו של אוזן עמדו בציפיות וזה התממש בדקה ה-60' כאשר כדור שהגביה חמאדה ג'בארין הגיע למייזר זועבי, האחרון מסר לסיעד דיאב שממרחק של כ-17 מטרים בעט פצצה שהצליחה להכניע את שוער אסי גלבוע והעלה את קבוצתו ליתרון 1-0 בזכות שער בכורה שלו לעונה הנוכחית. 

    
בדקה ה-80' זלפה הצליחה גם להכפיל את התוצאה לאחר שפאדי סלביס הגביה כדור משמאל לתוך הרחבה, מייזר זועבי הוריד אותו לסעיד דיאב שבעט מדויק לתוך הרשת והעלה את המארחת ליתרון 2-0, אמנם בדקה ה-90' אסי צימקה את התוצאה לאחר שעלי זועבי בעט כדור עצמתי ממרחק של כ-20 מטרים לתוך החיבורים, אך לצערו זה לא עזר לקבוצתו והמשחק הסתיים  בתוצאה 2-1 שהעניקה להפועל בני זלפה את הניצחון לו יחלה כל כך. 

 סעיד דיאב חוגג צמד
צילום: הדף הרשמי הפועל בני זלפה 


שחקן הקבוצה מייזר זועבי אמר בסיום: "היה לנו משחק טוב יחסית והגענו להרבה מצבים, היינו יותר טובים מהקבוצה היריבה 
והתוצאה יכלה גם להיות יותר גדולה. אני שמח שחזרנו לנצח ושתרמתי בשני בישולים". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload