תצא לדרך חדשה? לאחר ניצחון הבכורה, בכפר קאסם אופטימיים לגבי המשך הדרך בלאומית

מאמן העולה החדשה רשם ניצחון בכורה: "לא הכל מושלם, אבל הגיע לנו לנצח והבאנו למשחק האחרון מה שהיה חסר לנו במשחקים הקודמים". 

 

במשך חמישה מחזורים קיוותה מ.ס כפר קאסם לרשום ניצחון בכורה בליגה אליה עלתה השנה אך לא הצליחה לעשות זאת ונאלצה להסתפק בשלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים כשבסיום אחד מהם אף הודיע המאמן המוערך איסמעיל עאמר כי במידה ויספוג הפסד אחד נוסף אף יוותר על תפקידו ויודיע על התפטרותו. אמנם, בחמישי האחרון במסגרת המחזור השישי של הליגה הלאומית הצליחה כפר קאסם סוף כל סוף להשיג את מה שייחלה לו, ניצחון בכורה בליגה הלאומית על חשבונה של בית"ר ת"א.

 

נראה כי כפר קאסם פשוט התעלתה על עצמה ברגע האמת כשהיא עם הגב לקיר ויודעת שהפסד נוסף עלול לקרב אותה צעד נוסף לזעזוע במערכת, גם המשחק הזה לא היה קל עבורה ובתוך 90 דקות היא הספיקה להוביל, לספוג שער שוויון אך בסיום דרמטי לחתום ניצחון בזכות שער מכירע של ירדן כהן.

 צילום: עובאדה אכתילאת

 

בכפר קאסם סבורים כי באמצעות הניצחון הכה קריטי שהשיגו, כעת יוכלו לצאת לדרך חדשה כשמצפה להם כבר בשבוע הבא מפגש לא פחות קשה מול הפועל פ"ת. מאמן הקבוצה איסמעיל עאמר אמר: "היה משחק טוב שלנו מול בית"ר ת"א, הגענו להרבה מצבים ולמרות שהובלנו 1-0 והחמצנו הרבה פחדתי שנשלם על זה בסוף וקיבלנו את שער השוויון אך בסוף היה ניצחון מתוק שבאמת הגיע לנו. עשינו משחק טוב והיינו יותר טובים מבית"ר ת"א רמלה שכמעט לא הגיעה למצב ממשי לגול לעומת מצבים מצוינים שלנו. אנחנו משחקים טוב ובמשחקים האחרונים סבלנו מחוסר מזל ובעיה ברגל המסיימת אבל במשחק הזה עשינו את זה. להגיד שהכל מושלם? לא, זה עדיין לא מה שאני רוצה אבל נטפל במה שצריך ונביא מה שצריך כדי שהקבוצה תהיה יותר חזקה וכמו שאני רוצה. ברגע שהיא תהיה חזקה כמו שאני רוצה נהיה קבוצה שקשה מאוד לשחק מולה". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload