באחי נצרת מפרגנים לחליליה: "מאז שהוא מאמן את הקבוצה אנחנו נראים מצוין"

אחי נצרת חגגה השבוע ניצחון משמעותי וגדול על הפועל ראשל"צ, הפרגונים הופנו למאמן הצעיר שקיבל את המושכות: "מאז שהוא מאמן את הקבוצה אנחנו נראים מצוין, יש לנו את הכלים לנצח כל קבוצה".

ביום חמישי האחרון חגגו בנצרת ניצחון קריטי על אחת מהקבוצות שכולם סימנו העונה כפייבוריטיות להיאבקות על הכרטיס לליגת העל הפועל ראשל"צ. בעיני מרבית המנחשים, אחי נצרת וויסאם חליליה הגיעו כאנדרדוג אך מבחינתם זה כלל לא היה כך וזה גם מה שהפגינו על כר הדשא כאשר הצליחו לרשום ניצחון דרמטי משער של איהאם אבדאח שהגיע מבישול של השחקן אולי המשמעותי ביותר של אחי עד כה העונה וזהו עלי חטיב, מניה בטוחה של ויסאם חליליה שפתח את העונה בצורה פשוט נהדרת.

באחי נצרת יצאו מאוד מרוצים ולא רק מהתוצאה שהוכיחה כי אחי נצרת כלל לא מתכוונת השנה להיות אנדרדוג, אלא גם מהשינוי החיובי שהביא איתו השינוי והטלת משימת אימון הקבוצה על המאמן הצעיר ויסאם חליליה שיעמוד בפני מבחן לא פשוט במשחק הקרוב מול הפועל אשקלון בהדרכת מאמן אחי לשעבר מוטי איווניר.

איהאם אבדאח חוגג

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

מנהל הקבוצה אחמד ג'אבר סיפר על התקופה האחרונה: "אנחנו כבר תקופה מאז שויסאם מאמן את הקבוצה נראים מצוין, אפילו כשעשינו תיקו הקבוצה נראתה יותר טוב מהיריבה, גם מול רמה"ש בשבוע שעבר למרות שהיא קבוצה מאוד חזקה לא הגיע לנו להפסיד. ידענו שאנחנו קובצה חזקה ואנחנו מאמינים תמיד שבעילוט אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה, גם יותר גדולה מראשל"צ עם כל הכבוד".

על הניצחון האחרון הוסיף: "הכל התחבר לנו למרות שפתחנו לא טוב וחטפנו שני גולים מטעויות חזרנו למשחק כי יש אווירה טובה, שחקנים אוהבים אחד את השני, יש חד הלבשה מצוין ויש לנו את הכלים לנצח כל קבוצה בליגה ותמיד המטרה שלנו לנצח. עשינו ניצחון יפה שנותן לנו דחיפה חזקה מאוד קדימה והמשכיות זה שם המטרה שלנו עכשיו ובעזרת השם לנצח את המשחק באשקלון בשבוע הבא".

#אחינצרת

כתבות נוספות