ניצחון שני ברציפות לכאוכב, האדיה: "משחק מושלם, אנחנו נראים טוב יותר ממשחק למשחק"

ניצחון שני ברציפות להפועל כאוכב בתום משחק סוער בקרית אתא: שתי הקבוצות נותרו בעשרה שחקנים. בלאל סבע, קאסם נג'אר ואחמד דיאב הכריעו את ההתמודדות, בטרוס עתמה רק איזן זמנית. האדיה: "השחקנים התעלו, אנחנו נראים טוב יותר ממשחק למשחק". 

 

המשחק הסוער ביותר שקיבלנו מבין משחקי יום שישי התרש היום(שישי) במגרש בקריית אתא, בו התארחו אדהם האדיה וחניכיו למשחק קשה במטרה לסיים אותו עם ניצחון שיהיה השני ברציפות שלהם מפתיחת הליגה. על כר הדשא, כבר במחצית הראשונה קיבלנו שני שערים ושני כרטיסים אדומים, ראשון היה בלאל סבע שהעלה את כאוכב ליתרון בעוד היא נותרה כבר בדקות הראשונות בעשרה שחקנים לאחר הרחקתו של סאמח סרחאן. בוטרוס עתמה השווה למארחים ועוד לפני תום המחצית הראשונה סאקר שאקר איזן את מספר שחקני הקבוצות כשהורחק בכרטיס צהוב שני ואדום שהגיע בעקבותיו, אך אחמד דיאב לא החמיץ את ההזדמנות הנקודה הלבנה בכדי להחזיר את היתרון לכאוכב עוד לפני תום המחצית. 

 

שתי דקות מפתיחת המחצית השנייה כאוכב החזירה את היתרון משער של יזן נסאר ובדקה ה-56' חניכיו של אדהם האדיה חתמו את תוצאת המשחק עם שער של אחמד דיאב, שנגח פנימה כדור מצוין שקיבל מהמאסטר של הקבוצה עבד מורג'אן ובכך השלימה הקבוצה ניצחון שני ברציפות שייתן לה דחיפת ביטחון גדולה להמשך דרכה בליגה. 

 

מאמן הקבוצה אדהם האדיה אמר בסיום: "המשחק היה בידיים שלנו, הוא נהפך לקשה אבל בסוף ידענו איך להסתדר. ניצחנו משחק חוץ קשה במגרש קשה נגד קבוצה טובה, השחקנים התעלו ונתנו משחק מושלם והקבוצה נראית יותר טוב ממשחק למשחק". 

 

על הרחקתו של סאמח סרחאן הוסיף לסיום: "הוא שחקן מאוד חשוב, חבל השופט יכל לתת צהוב אבל נסתדר בלעדיו למשחק אחד יש לנו סגל טוב".

 אדהם האדיה

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload