ניצחון בכורה לבאקה אל גרבייה, אברג'יל: "הגענו עם הגב לקיר, הבנו שאין עוד מקום לטעויות"

באקה אל גרבייה רשמה ניצחון בכורה על חשבונה של צור שלום, שאמנם עלתה ראשונה ליתרון אך עבד רחמן, גדי מלסה ומתנאל טדסה השלימו מהפך גדול. ניר אברג'יל אמנם פספס פנדל בדקות הסיום, אך הצטיין עם שני בישולים: "הגענו עם הגב לקיר, חיכינו לניצחון". במגרשים מקבילים טירה הפסידה להפועל רובי שפירא והפועל כפר כנא רשמה ניצחון ומהפך אדיר בהרצליה.

המחזור השלישי של ליגה א' צפון יצא היום(שישי) לדרך וסיפק לנו לא מעט משחקים מסקרנים, אחד מהם התרחש במגרש בבאקה אל גרבייה בו אירחו אבי סבג וחניכיו את מכבי צור שלום במטרה אחת וברורה לרשום ניצחון בכורה בליגה.

על כר הדשא, המשחק שהתנהל בקצב מצוין החל מדקות הפתיחה ואמנם המארחת צור שלום הייתה זו שעלה ראשונה על לוח התוצאות, אך זה לא הפריע לבאקה להשלים מהפך תוך פחות מעשר דקות משערים של שחקן הנוער המקומי עבד רחמן וגדי מלסה וקבוצתו של אבי סבג אף שמה את החותמת הסופית למשחק במהלך המחצית השנייה משער מרהיב של מתנאל טדסה, שהצטיין על כר הדשא כמו גם ניר אברג'יל שהיה בתפקיד המבשל ואמנם החמיץ פנדל בדקות הסיום, אך הוכיח כמה הוא שחקן משמעותי עבור הקבוצה ששואפת גבוה העונה.

שחקן הקבוצה ניר אברג'יל אמר בסיום: "אני שמח מאוד מהניצחון, הגיע הזמן לטעום מהטעם שלו קצת. אני חושב שהיום עלינו כשהרגשנו עם הגב לקיר והבנו שזהו אין יותר מקום לטעויות ושמח שזה עבד לנו. כרגע את האמת, אני לא רואה שיש לנו איזשהו יתרון על קבוצה אחרת. הליגה מאוד שוויונית ותהיה צמודה עד הסוף".

צילום: עובאדה אכתילאת

במשחקים הנוספים הגיעה טירה שלזכותה ארבע נקודות במאזנה לאחר שזכתה בבית הדין ניצחון טכני, למגרש בקריית חיים בתקווה לרשום גם ניצחון ראשון על כר הדשא אך היא הפסידה בתוצאה 1-0 להפועל "רובי שפירא" חיפה משער דרמטי של אנדריי לברצ'נקו בתוך תוספת הזמן.

במגרש מקביל הפועל כפר כנא שחיפשה לחזור למסלול הניצחונות השלימה מהפך גדול על הפועל הרצליה במשחק חוץ כאשר אחמד סבע ומוחמד טאהא מחקו יתרון מוקדם של אליחי צברי שנרשם במהלך המחצית הראשונה ואילו מאור סיסו בפעולה מצוינת מנע שוויון דרמטי בדקות הסיום ובכך התוצאה נותרה בעינה.

הפועל אכסאל רשמה גם היא ניצחון גדול בתוצאה 3-0 על העולה החדשה הפועל בני ערערה(ראה ידיעה נפרדת), הפועל כאוכב ניצחה 3-1 את מכבי קרית אתא(ראה ידיעה נפרדת).

#באקהאלגרבייה #הפועלכפרכנא #הפועלכאוכב #מסטירה

כתבות נוספות