אכסאל רשמה ניצחון שני רצוף על חשבונה של ערערה, שיצאה מאוכזבת ובוחנת שינויים

ניצחון שני הרציפות לאכסאל בתוצאה 3-0 על ערערה: אלימלך שוב כיכב עם צמד, שער נוסף לעבדאללה עזאם. חודדה: "בנינו קבוצה מאוזנת וטובה. הדרך עוד ארוכה ונצטרך עוד להשתפר". עיסא נג'ידאת: "מאוכזב, זה לא מתאים לנו. אצטרך לחשוב עם עצמי מה לתקן, יש שחקנים שאכזבו מבחינת יכולת".

הפועל אכסאל ממשיכה את המומנטום החיובי כאשר חינכו של אלירן חודידה ניצחו היום(שישי) את הפועל בני עארה ערערה בתוצאה 3-0 ובכך רשמו ניצחון שני ברציפות ושלוש נקודות נוספות יקרות למאזנם.

היורדת מהלאומית עם הרבה ניסיון ואופי גברה על ההתלהבות וחוסר הניסיון של העולה עערה ולא מן הנמנע שכעת לאחר המשחק בדר ג'והג'אה יזעזע את הסגל ואף ייפרד מכמה שחקנים. מי שכיכב באכסאל גם היום ובהמשך ישיר לשער הניצחון הדרמטי שלו בתוך תוספת הזמן בשבוע שעבר הוא אילון אלימלך, אך הפעם לקחו לו רק שבע דקות מהשריקה בכדי לנצל כדור קרן ולשלוח נגיחה מצוינת לתוך שערה של האורחת ולהעניק את היתרון לאכסאל.

צילום: עובאדה אכתילאת

ערערה עוד ניסתה להשוות, אך אכסאל הצליחה למנוע מהאורחים מלחזור למשחק כאשר עם פיחת המחצית השנייה ביצע חודדה חילוף טקטי והוציא את מנסור עמאש לטובת החלוץ סברי חטיב. בדקה ה-47' אכסאל כבר הכפילה את היתרון ל 2-0 מרגליו של עבדאללה עזאם ומי שאמר את המילה האחרונה בהתמודדות לאחר שלוש דקות בלבד הוא שוב אילון אלימלך שהשלים צמד וקבע ניצחון גדול לקבוצתו.

מאמן הפועל אכסאל אלירן חודדה אמר בסיום: "אנחנו שמחים על התוצאה ושמחים שהיה לנו משחק טוב אבל הדרך עוד ארוכה להשתפר ולהגיע לאן שאנחנו רוצים, בעיקר בהיבט הטקטי ובדרישות שלי מהשחקנים. יש פה חלק מהשחקנים מנוסים ומצד שני שילבנו גם שחקן מהנוער ושחקני בית, בנינו קבוצה מאוזנת וטובה. כל מי שמכיר אותי פה יודע שאני ובהאא מחוברים כבר שנתיים, אני מרגיש פה בבית אבל כדורגל זו עבודה והכל פה דינאמי. מטרות? במגזר אין מטרות חוץ מהשבוע הקרוב, המטרה שלנו עירוני טבריה בחוץ בשבוע הבא".

צילום: עובאדה אכתילאת

מאמן בני ערערה עיסא נג'ידאת אמר בסיום: "יש אכזבה מהתוצאה כמובן, זה לא מתאים לנו. הגענו למצבים במחצית הראשונה כדי להשוות אך במחצית השנייה היה לנו רפיון בהגנה והיה קשה מאוד לחזור. היה הבדל עצום ביכולת שלנו בין המחציות. אני לא חושב שזה עניין של הבדלי חוסר ניסיון בינינו, הפגנו יכולת טובה גם מול קבוצות בעלות ניסיון בליגה. אצטרך לשבת עם עצמי קודם כל כדי לשבת ולחשוב מה לתקן, יש כמה שחקנים שמאכזבים מבחינת היכולת בעיקר בחלק ההתקפי אך נחשוב טוב טוב לפני שנחליט".

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות