סכנין הפסידה להפועל ר"ג בגמר גביע הטוטו

קבוצתו של ניסן יחזקאל הפסידה בגמר היוקרתי של מפעל גביע הטוטו: עטאא ג'אבר עלה את הקבוצה ליתרון מוקדם, ר"ג של אקס סכנין בני בן זקן אמנם פספסה פנדל אך השלימה מהפך בדקות הסיום על קבוצתו לשעבר של המאמן. יחזקאל: "שתי טעויות בהגנה סיימו את המשחק. עתידי? כשארגיש לא בטוח אקום ואלך". 

 

גמר גביע הטוטו של הליגה הלאומית הפגיש הערב(שני) את הפועל רמת גן ובני סכנין למשחק מסקרן שנערך באצטדיון בנתניה. סכנין, שלראשונה הכניסה את מהראן ראדי לסגל ועברה ימים לא קלים מאז ההפסד להפועל עכו שראיה לכך היה סגירת את אימון הקבוצה באמצעות כוחות משטרה באחד הימים, הגיעה במטרה לנסות להשיג תואר ואולי באמצעות ניצחון להשיג גם דחיפה מנטלית בליגה. 

 

על כר הדשא, כבר בדקה ה-4' עלי עותמאן העביר כדור מצוין למוטי מלכה, שבנגיעה העביר אותו לעטאא ג'אבר והאחרון הכניס אותו פנימה וקבע יתרון מהיר לסכנין. מוטי מלכה המשיך בדקות טובות ואף רשם ניסיון נוסף שנהדף על ידי שוער האורחת שמצידה קיבלה גם היא הזדמנות גדולה להשוות לאחר בעיטת עונשין שנשרקה לטובתה כתוצאה מנגיעת יד של איהאב שאמי בתוך הרחבה, אך ישראל ראש שלח מהנקודה הלבנה כדור חלש לידיים של קנדיל ובכך היתרון לסכנין נשמר עד ההפסקה. 

 יחזקאל בימים שמחים יותר

צילום: עובאדה אכתילאת

 

 

עם פתיחת המחצית השנייה ערך בן זקן חילוף כשהכניס את עובדיה דרוויש במקומו של עפר ורטה. בדקה ה-57' גם יחזקאל ערך חילוף כשהכניס את איימן חמזה במקומו של איהב שאמי. בדקה ה-60' הפועל ר"ג חזרה למשחק כאשר עדן הרשקוביץ קיבל כדור ברחבה עם הגב לשער, הסתובב והפתיע את השוער כששלח אותו פנימה וניצל את חוסר הערנות בהגנת סכנין. יחזקאל ניסה לבצע שינוי ובדקה ה-67' הכניס את אוסמה חלאילה במקומו של סוהיל ארמלי.

 

בדקה ה-72' הגיע רגע מאוד מיוחד עבור בני סכנין כאשר לכר הדשא נכנס לראשונה העונה מהראן ראדי, במקומו של חאלד חלאילה שנראה כי לא אהב כלל את הוצאתו מהמשחק. בדקה ה-82' מוטי מלכה מול שוער קיבל כדור מצוין אך בנגיעה שלח אותו חזק החוצה ופספס את ההזדמנות להכריע. בדקה ה-85' מי שכן הצליחה לכבוש היא הפועל ר"ג, מסיקה הכניס כדור מצוין לתוך הרחב ונורו נגח אותו פניה היישר לתוך השער של קנדיל. שתי דקות לפני תוספת הזמן החליט יחזקאל לערוך חילוף נוסף כשהכניס את סארי פלאח במקומו של איהאב גנאים אך גם זה לא עזר לסכנין והיא הפסידה את המשחק, מכה שממנה תצטרך להתרומם בכדי להשיג נקודות ליגה - הדבר לו היא זקוקה יותר מכל.

 

מאמן בני סכנין ניסן יחזקאל, שגם לא מעט שאלות עולות בנוגע למעמדו לאחרונה לאור התוצאות הלא טובות של הקבוצה, אמר בסיום: "מי זוכר שנראנו טוב והובלנו? שורה תחתונה הפסדנו, הברכות להפועל ר"ג. שתי טעויות קטנות בהגנה סיימו את המשחק. היכולת שלנו? לכדי לעלות ליגה צריך אחרי יתרון של שער אחד להכפיל אותו ולא עשינו את זה, בשלב מסוים במשחק ראיתי ששחקנים הלכו לאיבוד וראיתי את הגול של רמת גן באוויר". 

 

על עתידו המעורער במועדון הוסיף: "כשארגיש לא בטוח אקום ואלך, לא צריך שיזהירו אותי. אני לא מחכה למישהו שיבוא וישלח לי SMS או יתקשר כדי להגיד לי שסיימתי כאן. אני עדיין מרגיש בטוח כאן".

 

לסיכום התייחס לשיתופו של ראדי: "הוא מתאמן איתנו מתחילת העונה וכשהסתיים חלון ההעברות ניסינו לגשר בין ההנהלה לבין השחקן. כדי להחזיר אותו לכושר צריך לתת לו דקות, הוא לא פספס אף אימון מתחילת העונה". 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload