ניצחון בכורה לערערה בליגה א' צפון, עקל: "שחרר המון לחץ"

קבוצתו של עיסא נג'ידאת גברה 1-0 על היריבה מגדל העמק בזכות שער ניצחון של אחמד יונס מהנקודה הלבנה. עקל: "ניצחון ששחרר המון לחץ. רוצים להגיע כמה שיותר למעלה". 

במסגרת המחזור השני של ליגה א' צפון אירחה אמש(ראשון) העולה החדשה הפועל בני ערערה במגרש בבאקה אלגרבייה את היריבה הפועל מגדל העמק. ערערה הגיעה למפגש לאחר שפתחה את העונה בתיקו נגד הפועל בני זלפה וחיפשה את ניצחון הבכורה שלה.

על כר הדשא, שחקני ערערה פתחו את המשחק מצוין כאשר בדקה ה-15' הצליחו אף לעלות ליתרון מהיר לאחר שיותם כהן ביצע עבירה בתוך הרחבה על מוחמד עקל, השופט לא היסס לשרוק לכדור עונשין מאחד עשר מטרים. אחמד יונס דייק מהנקודה הלבנה מול שוערה של מגדל העמק עידו תדמור והעלה את קבוצתו ליתרון 1-0 קטן שנשמר עד לסיום והעניק לקבוצתו של המאמן עיסא נג'ידאת ניצחון ראשון העונה ושלוש נקודות יקרות להמשך הדרך.

שחקן הקבוצה מוחמד עקל אמר על פתיחת העונה ברגל ימין: "במחצית הראשונה שיחקנו כדורגל טוב והגענו למצבים, במחצית השנייה חזרנו לאחור וזה טבעי לקבוצה חסרת ניסיון בליגה. התוצאה הייתה הכי חשובה למשחק היום והשגנו אותה, אני מקווה ובטוח שבהמשך נציג כדורגל יפה ומהנה וזה יבוא עם עוד תוצאות חיוביות".

לסיום התייחס להמשך דרכה של ערערה: "היה לנו חשוב מאוד להשיג את הניצחון הראשון בליגה כמה שיותר מהר. זו פעם ראשונה שערערה בליגה א' והניצחון שחרר המון לחץ אצלנו. אנחנו מקווים להמשיך לצבור כמה שיותר נקודות בשבועות הקרובים כדי להגיע כמה שיותר למעלה בדירוג".

שחקני ערערה חוגגים מתוך: הדף הרשמי הפועל בני ערערה

#בניערערהעארה

כתבות נוספות