דבורייה ובאקה נפרדו בתיקו. אבו ניל: "הגיע לנו לנצח"

תיקו נוסף לדבורייה שסיימה בתוצאה 1-1 מול באקה: אבו ניל כבש ראשון מהנקודה הלבנה, טדסה השווה. אבו ניל: "מאוכזבים כי הגיע לנו לנצח". 

 

לאחר שפתחה את הליגה במחזור הקודם בתיקו מול הפועל אכסאל אירחה אמש(שבת) הפועל דבורייה במגרש בבית שאן את הפועל באקה שלאחר התיקו שלה במחזור הפתיחה מול טמרה, גם היא עדיין מחפשת את ניצחון הבכורה. על כר הדשא, המארחים מדבורייה היו עדיפים ומסוכנים לאורך כל המחצית הראשונה עד שבדקה ה-40' הצליחו גם לעלות ראשונים על לוח התוצאות לאחר שהכדור פגע בידו של מוחמד קעדאן בתוך הרחבה, השופט לא היסס לשרוק לכדור עונשין מאחד עשר מטרים, אמיר אבו ניל דייק מהנקודה הלבנה והעלה את קבוצתו ליתרון מוצדק שנשמר עד תום המחצית הראשונה.

 
המחצית השנייה נפתחה בניסיונות של שחקני באקה להשוות את התוצאה דרך בן מלכה, ניר אברג'יל ואברהים מוברשם אך הם נתקלו שוב ושוב בשחקני דבורייה שמנעו מהם להבקיע. מנגד, דבורייה קיבלה גם היא הזדמנויות להכפיל את התוצאה דרך השחקן המצטיין על כר הדשא אמיר אבו ניל אך הוא לא היה מספיק מדויק ליד השער. 

צילום: עובאדה אכתילאת


בדקה ה-75' הצליחה באקה להשוות את התוצאה כאשר בתום התקפה מתפרצת הכדור הגיע למחליף עבד אלרחמאן כבהא שמסר לבן מלכה, האחרון השאיר את הכדור למתנאל טדסה שמרחוק שלח אותו בעצמה ולא הותיר סיכוי לשוערה של דבורייה מוחמד שבאט להדוף ובכף גם נחתמה תוצאת המשחק תיקו 1-1 ונקודה לכל קבוצה בסיום. 

 

מצטיין המשחק אמיר אבו ניל אמר בסיום: "שיחקנו מצוין וכל מי שהיה במשחק ראה שאנחנו היינו צריכים לנצח. הגענו להרבה מצבי כיבוש ויכולנו להכריע את המשחק אך לא הצלחנו לנצל אותם ומנגד הם לא הגיעו להרבה הזדמנויות והצליחו להשוות. אנחנו יוצאים מאוכזבים מהנקודה הגיע לנו לנצח, כל מי שראה את השמחה של שחקני באקה והקהל שלהם בסוף המשחק ראה שהנקודה הזו לא הגיעה להם". 

צילום: עובאדה אכתילאת
 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload