מכבי אכסאל שומרת על מומנטום חיובי, פאיד חסון ופרדיס השלימו מהפך על בית שאן

ליגה ב': המחזור השלישי של מחוז צפון ב' נפתח עם ניצחון נוסף של עירוני נשר ומכבי אכסאל, במקביל פרדיס ופאיד חסון חזרו לנצח והשלימו מהפך גדול על הפועל בית שאן. 

 

המחזור השלישי של ליגה ב' נפתח אמש ומי שממשיכה במומנטום החיובי שלה היא היורדת עירוני נשר שחותמת שלושה משחקים ושלושה ניצחונות עד כה. במקביל, ממשיכה מכבי אכסאל לנצח ולרשום פתיחה מצוינת של המאמן אמיר ראדי כאשר אמש ניצחה בחוץ את רמות מנשה עם בתוצאה 1-0 משערו של מהנא ראדי שהעניק לה את המקום השני בטבלה עם אותן מספר נקודות של עירוני נשר.


מאמן הקבוצה אמיר ראדי אמר לאתר יאללה ספורט :"אנחנו מתאמנים טוב, עושים את העבודה בצורה טובה. אני מאד מרוצה מהדרך שלנו, חשוב מאוד שנפתח את הליגה בצורה טובה זה נותן ביטחון לשחקנים וגם מומנטום להמשך הדרך". 

 

במשחק אחר הצליחה הפועל בני פרדיס לחזור מפיגור של 1-0 נגד בית שאן לניצחון בתוצאה 3-1. פרדיס, שרוצה לעלות ליגה, יודעת שהיא לא יכולה להפסיד עוד משחקים בתחילת העונה בכדי לשמור על מקום בפסגה. את השערים לפרדיס כבשו סולטאן זועבי, פוני וחסיב אבו רוקון.

 פאיד חסון
צילום: נזיה סולטאן

 

תגובתו של המאמן פאיד חסון: "משחק טוב שלנו, אני מאוד מרוצה מהקבוצה וכמובן יש מה לשפר, אבל אנחנו בדרך הנכונה. בקרוב נצרף עוד שחקן או שנים".

 

תוצאות נוספות: מכבי נג'ידאת ניצחה 3-1 את מכבי א.א.פחם, כפר קרע ניצחה 3-1 את נווה שאנן, בני מוסמוס ניצחה 2-0 את איחוד בני בקה, במחוז המקביל ביר אל מכסור ובית"ר נהריה נפרדו בתיקו ללא שערים, מכבי כר כנא ניצחה 2-1 את סקציה מעלות, אחי עכו ובני ממב"ע נפרדו בתיקו ללא שערים ובני טובא ניצחה 2-1 את אחווה כפר מנדא. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload