טירה השוותה לקריית אתא ויצאה עם נקודה, אכסאל רשמה ניצחון בכורה על צור שלום

תיקו נוסף למ.ס טירה, שהצליחה למחוק יתרון מוקדם של סאקר שאקר לקרית אתא באמצעות שער קריטי של ניב פורת: "שיחקנו טוב יותר מהם". במקביל, אכסאל רשמה ניצחון בכורה מול צור שלום משער מכריע של אילון אלימלך בדקות הסיום. 

 

לאחר שפתחה את הליגה בתיקו מול הפועל הרצליה שעדיין בספק מול בית הדין אירחה אמש(שישי) מ.ס טירה במגרשה הביתי בטירה את מכבי קרית אתא. על כר הדשא, האורחים מקרית אתא הצליחו לעלות ליתרון מוקדם בדקה ה-7' כאשר בתום התקפה מתפרצת הכדור הגיע לסאקר שאקר, השחקן שחתם בתחילת העונה בבאקה אך עבר לקרית אתא, הצליח לעבור את שחקני טירה ומצא את עצמו אחד על אחד מול פלזנטל. האחרון שלח כדור שטוח שהצליח להכניע את השוער ובכך העלה את קבוצתו ליתרון מהיר.


עוד לפני תום המחצית הראשונה טירה קבלה הזדמנות להשוות את התוצאה לאחר שקרלוס לואיסה מסר כדור משמאל לעומר אלעל, האחרון החזיר כדור לאחור לסמיר עבד אלחי שבעט אותו שטוח מרחוק אך הוא חלף סמוך לשער והמחצית הסתיימה ביתרון 1-0 של קרית אתא. 

אוהדי מ.ס טירה

 צילום: נזיה סולטאן

 

שחקני טירה לא הרימו ידיים והמשיכו בניסיונות להשוות את התוצאה עד שזה צלח בדקה ה-87' כאשר כדור רוחב הגיע לניב פורת בתוך הרחבה, האחרון לבד מול שער ריק גלגל אותו לתוך הרשת והשווה את התוצאה. חלפו שתי דקות וטירה הייתה יכולה גם להכריע את המשחק כשלאחר התקפה מתפרצת הכדור הגיע לשרון לוי שמצא את עצמו לבד מול שוער קרית אתא, שיצא אליו בזמן הנכון והצליח להרחיק הסכנה, מה שגם חתם את תוצאת המשחק 1-1 בין השתיים בסיום. 

 

שחקנה של מ.ס טירה אבו עלי מחאג'נה אמר בסיום: "שיחקנו יותר טוב מהם. קיבלנו שער בדקות הראשונות מטעות שלנו, היו לנו הרבה הזדמנויות לנצח את המשחק אבל לא הצלחנו וסיימנו בתיקו. אני מקווה שבמשחק הבא נגד "רובי שפירא" נצליח לצאת עם כל הנקודות".

 

במגרש מקביל, הפועל אכסאל רשמה ניצחון דרמטי כאשר היורדת מהליגה הלאומית השיגה ניצחון ראשון לעונה במשחק חוץ נגד מכבי צור שלום בתוצאה 1-0 משער מכריע של אילון אלימלך, שמסתמן כ"אס" של חודדה. הקשר הצליח עמוק בתוספת הזמן להכריע את ההתמודדות ולהעניק לקבוצתו ניצחון בכורה לאחר התיקו מול דבורייה במחזור הפתיחה. מנגד, בצד האורחים יצאו פחות מרוצים ואף נאלצו להתמודד בעשרה שחקנים לאחר הרחקתו של איהאב עוקיז שספג כרטיס אדום.

 הקלף המכריע של חודדה אילון אלימלך

צילום: עובאדה אכתילאת

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload