בני סכנין הפסידה לעכו: "משחק שהיה לנו בידיים". אוהדי הקבוצה מחו בסיום

קבוצתו של ניסן יחזקאל הפסידה 2-1 לעכו לאחר שמוטי מלכה איזן זמנית יתרון מוקדם של המארחים, אך עזאת חלאילה הכריע את ההתמודדות, עשרות אוהדי סכנין מחו בסיום. המאמן המאוכזב: " הרגשה רעה מאוד, משחק שהיה לנו בידיים".

הערב(חמישי) התקיימו משחקי הליגה הלאומית ובמסגרתם התארחה בני סכנין באצטדיון העירוני בעכו. לאחר הניצחון על העולה החדשה מ.ס כפר קאסם, קיוו בסכנין להמשיך את המומנטום החיובי אך לא כך היה והקבוצה רשמה הפסד שני העונה ושוב, כפי שכבר התרגלנו לראות במשחקיה האחרונים גם הפעם הדקות האחרונות לא היו רגועות ואת השער המכריע היא ספגה בתוכן. כאמור סכנין כבר איבה יתרון מוקדם בדקה ה-5' למשחק, אך החלוץ מוטי מלכה הצליח לאזן זמנית בשער מרהיב עוד לפני סיום המחצית הראשונה אלא שהקבוצה לא הצליחה להשלים מהפך ואף ספגה את השער בדקה ה-87' של עזאת חלאילה שנכנס כמחליף וחתם את ההפסד הצורם לניסן יחזקאל וחניכיו.

בסיום המשחק חיכו עשרות אוהדי סכנין מחוץ למגרש ושלחו קריאות לעברו של היו"ר אבו יונס ולמאמן ניסן יחזקאל לאחר שהאחרון ספג עוד במהלך המשחק קריאות התפטרות מצד חלק מהאוהדים. המשטרה שנכחה במקום חששה מהתפרצות קהל לעבר חדרי ההלבשה וסגרה את השערים, אך המחאה של האוהדים נמשכה מחוץ לשערי האצטדיון כאשר הנהלת הקבוצה נשארה בתוך האצטדיון דקות ארוכות. יש לציין כי מספר אוהדים ניגשו בתום המשחק למהראן ראדי שיצא מן היציע וביקשו ממנו לחזור לשחק.

כוחות המשטרה מחוץ לאצטדיון עכו

המאמן ניסן יחזקאל אמר בסיום המשחק: "ההרגשה רעה מאוד, משחק שהיה לנו בידיים. הגענו לכל כך הרבה מצבים ומנגד שני מצבים שהלכו למסגרת ספגנו בהתחלה ובסוף. חיפשתי לנצח ולתקוף בדקות הסיום ונחשפנו בסוף ושילמנו ביוקר". עוד אמר המאמן בצד המנטלי כי: "לא יעזרו כל התירוצים של 'חוסר ניסיון' בליגה או כל תירוץ אחר לא יעזור, נצטרך להפיק את הלקח". גם מקריאות ההתפטרות לא נראה כי המאמן התרגש ואמר: "לא מסיקים מסקנות לאחר חמישה מחזורים".

#בניסנכין

כתבות נוספות