ניצחון בכורה לאחי נצרת בדרבי מול נוף הגליל, עלי חטיב שוב כבש והצטיין

אחי נצרת השיגה ניצחון בכורה לעונה הקרובה על חשבונה של הפועל נוף הגליל בעילוט, עלי חטיב כבש את שער הניצחון: "מקווה להמשיך ביכולת הזאת ולעזור לקבוצה". חליליה: "עדתי כדי לשפר מקצועית ולהחזיר אווירה טובה לחדר ההלבשה".

לאחר שסיימה בתיקו את משחק נגד הפועל עפולה במחזור הקודם, אירחה אמש(חמישי) מכבי אחי נצרת במגרש בעילוט המחודש שעבר שיפוץ ואושר השבוע, את השכנה הפועל נוף הגליל במטרה לרשום ניצחון ליגה ראשון לעונה.

מבחינת הסגל, המאמן ויסאם חלילה ביצע שינוי אחד בהרכב שפתח נגד עפולה כאשר פתח עם עאהד עזאם במקומו של אמיר אבו סיאם. על כר הדשא, המשחק לא התעלה לרמה גובהה מצד שתי הקבוצות וחניכיו של המאמן ויסאם חלילה הצליחו לנצל אחת ההזדמנויות הבודדות שהיו לה במשחק כאשר בדקה ה-22' עאהד עזאם עבר שלושה שחקנים ומסר כדור רוחב לנואף בזיע בתוך הרחבה, האחרון החזיר כדור לאחור לשחקן החם של הקבוצה מתחילת הליגה עלי חטיב שבעט טיל ממרחק של כ-22 מטרים כמו שהוא יודע ולא השאיר סיכוי לשוערה של נוף הגליל שגיא מלול להרחיק את הכדור, השער שכבש חטיב היה השלישי במאזנו מפתיחת העונה ואין ספק כי הוא הוכיח שמדובר בשחקן של מאני טיים.

צילום: חג'אג' רחאל

בדקות הסיום אחי נצרת נשארה בעשרה שחקנים כאשר השחקן שנכנס במחצית השנייה במקומו של עלאא בכר מוחמד חטיב הורחק בכרטיס אדום. יחד עם זאת, בנצרת יצאו מאוד מרוצים מהניצחון היום ובתקווה להמשיך ולהשיג נקודות גם במשחק החוץ הקשה שמצפה להם בשבוע הבא נגד הפועל רמת השרון.

מאמן הקבוצה ויסאם חליליה אמר: ""כל עוד יש אווירה טובה וניצחונות אין מה להרחיב על התפקיד של המאמן. אני לא מתייחס כל כך למה שמדברים, לא התייחסתי לזה גם בעבר. כשההנהלה אמרה לי לקחת את הקבוצה קדימה עשיתי את זה והתחלתי לעבוד כדי להחזיר אווירה טובה לחדר ההלבשה ולעבוד מקצועי ולאט לאט הגיעו התוצאות. ברור שמקצועית זה לא מספיק וידענו שכל עוד אנחנו לא מנצחים זה לא מספיק. הבאנו היום הרבה ניסיון שיחקנו עם הרבה אחריות. אנחנו עדיין עם כמה פצועים צריך לזכור".

צילום: חג'אג' רחאל

כוכב הקבוצה במחזורים האחרונים עלי חטיב הוסיף: "ניצחון מתוק ודווקא כי זה משחק דרבי והראשון שלנו העונה הזו, ויסאם הכין אותנו בצורה הכי טובה למשחק שמח שבסוף צלח לנו ולקחנו את שלושת הנקודות הראשונות שלנו העונה עכשיו הפנים למשחק בשבוע הבא נגד רמת השרון מקווה שנצא משם עם תוצאה טובה. תמיד כיף לפתוח הליגה בצורה הזאת, מגיע תודות לחברים שלי בקבוצה כי בלי העזרה שלהם אני לא אצליח לכבוש. מקווה להמשיך ביכולת הזאת ולעזור לקבוצה להשיג את המטרה".

#אחינצרת

כתבות נוספות