ליגה א' יצאה לדרך: כפר כנא ניצחה את כאוכב ופתחה עונה ברגל ימין

קבוצתו של אחמד סבע גברה 1:0 על קבוצתו של אדהם האדיה משער ניצחון של ספואן זועבי בבעיטת עונשין: "רצינו לפתוח ברגל ימין, עוד נתחבר יותר".

 

לעיני כ-400 צופים, ליגה א' יצאה לדרך כאשר הפועל כפר כנא אירחה את הפועל כאוכב במגרשה הביתי, שאושר סופית ערב המשחק. כפר כנא יכולה לנשום עמוק לאחר שרשמה את ניצחונה הראשון , אמנם 1-0 "קטן", אך שלוש נקודות חשובות למשך הדרך. 


על כר הדשא, כבר בדקה ה-13' כדור עומק נפלא ויציאה לא טובה של שוער כאוכב שהכשיל את פודי, הובילו לכך שהשופט לא היסס וסימן לנקודה הלבנה, ספואן זועבי לקח את הבעיטה וכבש את השער שגם חתם את תוצאת המשחק. בדקה ה ה-33' ניסה ואיל חרבאוי את מזלו עם בעיטה מרחוק שפגשה את המשקוף וזה אולי היה המצב המשמעותי ביותר עד לדקות הסיום של המחצית הראשונה שם אחמד דיאב הגיע להזדמנות גדולה. 

 ספואן זועבי


שני המאמנים המשיכו באותו המערך גם למחצית השנייה כאשר וכפר כנא יצאה למתפרצות אולם חוסר דיוק בחלק ההתקפי מנע את השער השני. התיקו היה נראה באופק אלמלא גם חוסר דיוק של שחקני כאוכב ניכר על כר הדשא ובדקה ה-52' בלאל סבע הרים כדור לרחבה שהגיע בסופו של דבר לנמיר אגא אך האחרון החמיץ ממטר והתוצאה הסופית נותרה בעינה ניצחון חשוב להפועל כפר כנא שפתחה את העונה החדשה ברגל ימין ואילו כאוכב תנצל את זמן ההכנה עד למשחק הבא כדי ללמוד מה עליה לשפר בכדי לצבור נקודות. 

 

כובש שער הניצחון ספואן זועבי אמר בסיום: "יש לכאוכב סגל שהוא מעל הליגה, רצינו לפתוח ברגל ימין בבית ועשינו את זה כשלקחנו את שלוש הנקודות החשובות. לכולם מגיע כל הכבוד - למאמן ולשחקנים, כולם נתנו מאה אחוז ומקווה שנמשיך ככה. זה משחק ראשון ואני מקווה שכשתתחיל הליגה כמו שצריך נתחבר יותר, אין לי בעיה שכל משחק ננצח גם 1:0 העיקר שניקח נקודות. המטרות? רוצים להבטיח קודם כל הישארות בליגה ומשם אם נצליח להתקדם בגביע ולהתקדם לפלייאוף עליון זה בונוס". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload