קילאני קילאני סיים את תפקידו כעוזר מאמן ונפרד מאום אל פחם

קילאני קילאני, שחקן הבית ששימש כעוזר מאמן, נפרד מהמועדון: "הסיבות נראות תמוהות, אך מכבד כל החלטה". אבו אלעם: "נשב בימים הקרובים ונחליט לגביו. יש לו זכויות בקבוצה יותר מאיתנו, הוא איש מיוחד".

לאחר פיטוריו של שמעון הדרי ומינויו של המאמן החדש ניר ברקוביץ', עוזר המאמן קילאני מחאג'נה נפרד גם הוא מהקבוצה כאשר קילאני, שחקן בית מוביל וקפטן ותיק של המועדון שקודם לתפקיד עוזר המאמן בעונת העלייה לליגה הלאומית, החליט לאחר שיח עם ההנהלה על פרידה שמסכמת תקופה ארוכה ומלאה חוויות ורגעים מיוחדים במועדון. קילאני, שנחשב לסמל במועדון ותרומתו הייתה על המגרש ומחוץ למגרש, היה גם שותף משמעותי לעלייה ההיסטורית והמרשימה לליגה השנייה ועוזב את הקבוצה עם מטען של חוויות וזכרונות אותן צבר במרוץ השנים.

על ההחלטה לסיים את דרכו במועדון אמר קילאני קילאני: "אני מכבד כל החלטה, אך הסיבות לכך בעיני תמוהות. כל חיי בקבוצה ובשמונה שנים הייתי שותף לכל העליות. כל חיי בקבוצה היו בהתנדבות מוחלטת, כואב מאד אבל כואב לי יותר על שמעון הדרי שבשבילי הוא יותר ממאמן. לצערי קשה לאנשים מסוימים בקבוצה לקבל איש ישר ומקצוען אמיתי שלא נתן לאף אחד לקבוע לו. בסוף לאוהדים אני אוהב אותכם ואתם מספר 1".

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

יו"ר הקבוצה אחמד אבו אלעם הגיב גם הוא בנושא: "קילאני אחד הסמלים נשב בימים הקרובים ונחליט לגביו. בשבילנו הוא אח יש לו זכויות בקבוצה יותר מאיתנו, בן אדם עם לב טוב איש מקסים. אנחנו וקילאני אכלנו מאותה הצלחת, זה איש שמחפש את האינטרנט הכללי לפני האינטרס שלו, הוא שנים עבד במערכת ללא שכר ותרם מעצמו ומכספו, יצא והביא תרומות וכסף לקבוצה. הוא היה הכל בקבוצה, לא תמצאו בכדורגל במגזר אנשים כמו קילאני קילאני. איש מיוחד איש המשימות הקשות".

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות