פותחים עונה: הניסיון של אכסאל יעזור לה בחזרה לליגה א' צפון?

שלום ליגה א': הפועל אכסאל פותחת עונה בליגה א' צפון. הניסיון והעבודה "מתחת לרדאר" יעשו את שלהם?


בתום קיץ חם ולעומתו שוק העברות קר יחסית, מחר(שישי) חוזרת הליגה שכולנו התגעגענו אליה, ליגה א' צפון. אמנם מי שנתנה את הצבע בליגה הזו בשנתיים האחרונות היא הפועל אום אל פחם שכבר איננה עם הקהל האדיר שליווה אותה בכל סמטה ופינה כאשר בכל שבוע עסקו היכן תתארח והאם יש משחק, אך עם כל המחמאות עדיין יש לנו לא מעט קבוצות השנה שגם הן יתנו לנו את החוויה המדהימה לה כולנו מצפים. 


לאחר עליית ליגה מרשימה יחד עם עונות טובות בליגה א', אף אחד לא ציפה שדרכה של הפועל אכסאל תהיה כה קצרה בליגה הלאומית, אך התנאים הגרועים ביישוב, בעיות במתקנים ובמגרש הביתי לצד חוסר הניסיון חרצו את גורלה מהר, אך שלא תטעו ומי שחשב לרגע שהקבוצה הזו תתפרק ותיכנס לדפי ההיסטוריה של קבוצות המגזר שהתפרקו לאחר עליה אחת טועה לחלוטין כי יו"ר הקבוצה בהאא חליל בכל זמן נתון וללא הפסקה יעשה את הכל על מנת לשמור על ה"בייבי" שלו קבוצה אטרקטיבית וחזקה. 

 צילום: עובאדה אכתילאת 


הפועל אכסאל למדה את הלקח מהשנה האחרונה והיא חוזרת למשחק הפתיחה ביום ראשון הקרוב(20:15, בית שאן) מול השכנה דבורייה עם ניסיון רב כאשר בתום עונה לחוצה עם לא מעט עצבים, בקיץ הם עשו את העבודה בשקט ו"מתחת לראדר" כאשר כמה שחקנים מנוסים נשארו דוגמת הבלם מנסור עמאש בצירוף שחקנים משמעותיים בהם השוער הצעיר אמל חאיק והחלוץ עבדאללה עזאם ששיחק בבית"ר כפר סבא. לרוע מזלה של הקבוצה, היא תפתח את העונה ללא החלוץ תימור אביטן שסובל משבר ביד ונכנס לתקופת החלמה של כחודש והקשר אחמד אבו נהיה שסובל מקרע ונכנס לתקופת החלמה שעשויה להתארך עד לעונה שלמה. 

 

יחד עם זאת, הסגל של אכסאל הוא אכן איכותי ובעל פוטנציאל להצליח ולהוביל, אך השאלה כאן היא האם אלירן חודדה שחוזר למועדון ולתפקיד הראשי על הקווים יצליח במטרה הגדולה שהציבו לו. ימים יגידו.  

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload