כפר כנא מחכה לכאוכב במחזור הפתיחה, המגרש בכפר כנא אושר לקראת המשחק

ליגה א' צפון חוזרת: כאוכב וכפר כנא נפגשות במחזור הפתיחה. מי מהן תפתח את העונה ברגל ימין?

 

כבר במחזור הפתיחה של הליגה מצפה לנו כבר משחק מסקרן כאשר הפועל כפר כנא תארח את הפועל כאוכב. המגרש בכפר כנא אושר היום באופן רשמי על ידי משרד התמ"ת והמשחק יתקיים בו מחר בשעה 15:00 אחר הצהריים כאשר בכפר כנא הציבו מטרה עוד טרם פתיחת העונה להתברג בחלק העליון של הטבלה ואף אם יצליחו בסוף העונה להשיג את הכרטיס לליגה הלאומית, לא יהססו ולא יוותרו על זה.


הקבוצה לא עברה שינויים רבים משמעותיים למעט בעמדת השוער כאשר אחמד עכרייה יעמוד בין הקורות במקומו של עומר נחפאוי שחזר לאחי נצרת, החלוץ אחמד סבע הגיע מקרית אתא ואילו למאמן אחמד סבע חסרים עוד שני שחקנים כאשר בקבוצה מחפשים חלוץ מטרה ועוד קשר אחורי.


אחמד סבע המאמן אמר לקראת המשחק הראשון של קבוצתו: "אנחנו מוכנים ומחכים לשריקת הפתיחה ומקווים לנצח כבר במחזור הפתיחה. ההנהלה יחד עם הצוות המקצועי יודעים שחסר לנו לפחות שני שחקנים". 

 

מנגד, בכאוכב מפנטזים על עונה חלומית נוספת בליגה א' עם אדהם האדיה על הקווים והשינויים שהחלו עוד בעידן אבו רקייק שעזב לליגה הפלסטינית ונמשכו תחת שרביטו של האדיה בהם צירוף מספר שקנים משמעותיים דוגמת המגן נמיר אגא והקשר בילאל סבע, אך בין השחקנים הוותיקים יותר נמצא עבד מורג'אן הוא שחקן המפתח של הקבוצה.

 

עבד יודע שהאחריות עליו היא גדולה. הוא כמובן רוצה לשכוח את העונה האחרונה, אך את היכולות שלו כולנו מכירים ואם ישחזר את העונה החלומית בשפרעם, בכאוכב יכולים להפוך את החלום למציאות בסוף העונה ואפילו היאבקות על עלייה לליגה לאומית לא תהיה מילה גסה. גם המאמן אדהם האדיה כבר מוכן ואמר: "מצפה לנו משחק קשה אבל אנחנו מוכנים, חשוב לפתוח ברגל ימין". 

 צמד המאמנים אחמד סבע(מימין) ואדהם האדיה

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload