ככה חוגגים אליפות חמישית: מאות אורחים נהנו מחגיגה ענקית לרגל זכייתה של פלפלה כפר קאסם

פלפלה כפר קאסם חגגה אליפות חמישית באירוע מפואר: ראש העיר בירך וביקש עוד שלוש אליפויות ואליפות באירופה. הקהל שימח והתרגש וזכה לאווירה נפלאה.

 

בני פלפלה כפר קאסם חגגה הערב(שלישי) באירוע גדול וחגיגי את זכייתה באליפות החמישית בליגה לכדורגל חופים. בקרב כחמש מאות האורחים שהגיעו לקאנטרי כפר קאסם שעוצב כולו בהתאמה לאירוע הגדול, ניכרה התרגשות רבה סביב האירוע לו חיכו לאחר פגרה של שנתיים. 

 

האירוע שהוגש על ידי פרשן הספורט פאדי מוסטפא, נפתח בקבלת פנים מיוחדת לסגל השחקנים וברכות של ראש העיר אדל באדיר שאמר כמה הוא גאה בקבוצה ואף ביקש מהסגל כי "נשארו לי עוד ארבע שנים לכהן כראש עיר שבהן אני רוצה עוד שלוש אליפויות ואף אשמח מאוד אם אחת מהן תהיה באירופה" אגב, מטרה שנזרקה לא פעם לקהל באווירת החגיגות.

לאחר מכן נאמו הצוות המקצועי והניהולי בהם נימר עאמר, המאמן מאמון עאמר, הקפטן אחמד סרסור והספונסר הראשי איאד עיסא בעל מסעדת פלפלה. כמו כן הוענקו גביעים מיוחדים כאות תודה והוקרה לעיתונאים וכל משתפי הפעולה לאורך העונה ולספונסרים הוענק מקום ויחס מיוחד.  

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

החלק המרגש של האירוע הגיע לקראת סיום כאשר הועלו לבמה נציגי עמותת "לא לבד" המייצגת בעלי מוגבלויות. במועדון סיפרו לקהל הרחב כי זאת הייתה הבטחה של הקבוצה שאם יזכו בגביע החמישי הוא יוענק לעמותה ואכן כך היה ואף הבטיחו כי במידה ויזכו בגביעים נוספים בשנים הבאות הם יוענקו לעמותות נוספות.

האירוע נחתם בהתרגשות גדולה, אין סוף תיעוד וצילומי הרגע בתקווה שהקהל והצוות ייפגשו שוב בקרוב מאוד, כבר בשנה הבאה.  

 

 

 

 

 

 

 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload