תיקו לסכנין מול מכבי פ"ת בקרב היורדות: "נשדדנו, תוצאה מאכזבת"

חניכיו של יחזקאל איבדו יתרון משער של עטאא ג'אבר וספגו שער שוויון בדקה ה-90' מרגליו של עבדה שקבע 1-1 בין הקבוצות, עלי אבו ריא ובלוריאן הורחקו. יחזקאל: "נשדדנו. היינו צריכים להכריע את המשחק כשהיינו ביתרון מספרי". תיקו ללא שערים בין אום אל פחם לבית"ר ת"א רמלה במגרש מקביל. 

 

לאחר התבוסה להפועל קטמון, הגיעה הערב(שני) בני סכנין לאצטדיון המושבה למשחק מסקרן מול מכבי פתח תקווה ל"קרב היורדות" שיעשו העונה הכל בכדי לזור לליגה הבכירה. בצד המקצועי ניסן יחזקאל, שיש לו לא מעט צרות בהגנה, עלה ללא הבלם הזר החדש שנפצע במשחק האחרון וטרם חזר לכשירות מלאה כאשר חסן חילו ומרון גנטוס הוצבו כבלמים למשחק הקריטי בעוד ארמלי ומוטי מלכה שיתפו פעולה בהתקפה. 

 צילום: עובאדה אכתילאת

 

על כר הדשא, בני סכנין עלתה ליתרון בדקה ה-41' עם שער נהדר של עטאא ג'אבר שהכניס ללחץ גדול יותר את חניכיו של לוזון. מכבי פ"ת ניתה במהרה להשוות, אך קנדיל שיצא לעברו של כדור חופשי שנשלח לתוך הרחבה ומארון גנטוס הצליחו להרחיק ובתוך תוספת הזמן של המחצית הצלי קנדיל שוב למנוע ניסיון מסוכן של המארחים. 

 

בדקות הראשונות של המחצית הראשונה סוהיל ארמלי הצליח להגיע למצב מצוין אך לא דייק ובעט לידיים של גינזבורג. בדקה ה-54' שוב עטאא ג'אבר כמעט והשלים צמד כשקיבל כדור מצוין מארמלי אך שלח אותו חזק למשקוף. בדקה ה-59' ביצעה בני סכנין חילוף כשהכניסה את בהג'ת בשיר במקומו של סוהיל ארמלי. שלוש דקות לאחר מכן, שוב חוסר מזל לבני סכנין כאשר הפעם מוטי מלכה שלח פצצה לעבר השער ופגש את המשקוף. 

 

בדקה ה-77' אדהנני נגח גם הוא כדור מבעיטה חופשית שחלף מעט מעל המשקוף. בדקה ה-73' מכבי פתח תקווה נותרה בעשרה שחקנים כאשר בלוריאן ספג צהוב שני והורחק. בדקה ה-75' מוחמד סייד אחמד נכנס במקומו של עטאא ג'אבר. מכבי פתח תקווה ניסתה שוב להשוות את התוצאה אך כדור מסוכן ששלח בבייב מרחוק יצא החוצה. 

 צילום: עובאדה אכתילאת

 

בדקות האחרונות של המשחק גם סכנין נאלצה להישאר בעשרה שחקנים כאשר עלי אבו ריא קיבל גם הוא כרטיס צהוב שני והורחק בדקה ה-88' למשחק וזה סימן גם את הסיומת הרעה של סכנין כאשר בדקה ה-90' לידור כהן שלח כדור טוב לטוויטו, ליאל עבדה קיבל אותו מול השער והכניע את קנדיל, שער שגם חתם ההתמודדות ושלח את היריבות הגדולות לביתן עם נקודה בודדת לכל אחת. תוצאה מאכזבת מאוד מבינתה של בני סכנין, שציפתה לחזור למסלול הניצחונות מול המתמודדת המסומנת כמובהקת ביותר שלה במאבק על כרטיס החזרה לליגת העל. 

 

מאמן הקבוצה ניסן יחזקאל אמר בסיום: "חוסר צדק. מאוד מאכזב התוצאה ואני מאוד מודאג מהיכולת, להוציא מצבים נייחים שהכניסו את מכבי פ"ת למשחק, היו כל הדברים שלא קשורים למשחק. נשדדנו. האדום בסוף קצת שיבש את התכניות כי כשהיינו ביתרון מספרי יכולנו לסיים את המשחק. לגבי הסגל, אני רוצה להתחזק בעוד שחקן או שניים, מקווה שזה יתאפשר לנו. אני יכול גם להבין את ההנהלה שלנו שכרגע אין כסף אבל כן מרגיש שנצליח בסופו של דבר להתחזק". 

 

על ראדי שגם הערב צפה בקבוצה מהיציע: "זה משהו שלא קשור אליי אלא לשנה שעברה ולא אגיב בנושא". 

 

במגרש מקביל, העולה החדשה ליגה הלאומית הפועל אום אל פחם אירחה את בית"ר ת"א רמלה במגרש בעפולה במטרה לרשום ניצחון בכורה בליגה השנייה, אמנם ההתמודדות ביניהן הסתיימה ללא שערים ושמעון הדרי שחזר להוביל את הקבוצה עדיין לא רשם ניצחון בכורה אך הסתפק בנקודה הבודדת הראשונה שלו. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload