באקה הפסידה למגדל העמק והודחה מהגביע: "מתרכזים אך ורק בליגה". מאמצים לאישור המגרש

קבוצתו של אבי סבג מעדה וסיימה את דרכה במפעל לאחר הפסד 2-1 למגדל העמק בתום הארכה. וג'די קעדאן: "לא שיחקנו בבית ועלינו בסגל חסר. מרוצים משחקני הבית שבלטו, עכשיו הראש שלנו בליגה". על קראקרה: "יועבר לבאקה מחר". 

 

הפועל באקה אל גרבייה ניצבה הערב(ראשון) בפני מבחן ראשון במסגרת משחק גביע המדינה בו אירחה את הפועל מגדל העמק במגרש החלופי בבית שאן, זאת עקב אי אישורו של המגרש בבאקה, אשר עובדת על טיפול בליקויים הנדרשים על מנת לאשרו בהקדם ובתקווה שיצליחו לשחק בו את משחק הבית הראשון שעדיין מוטל בספק. במידה ולא יצליחו לאשר בזמן את המגרש, בבאקה ינסו להחליף ביתיות עם היריבה למחזור הפתיחה מכבי טמרה.  

 

על כר הדשא, הפועל באקה אל גרבייה עלתה ללא החלוץ מועמר קראקרה שכפי שפורסם אמש באתר יאללה ספורט, טרם עבר באופן רשמי לקבוצה על אף שהגיע לאצטדיון על מנת לצפות בקבוצה בשורותיה חתם. בצד המקצועי, באקה הייתה זו שעלתה ראשונה על לוח התוצאות כאשר בדקה ה-37' מוחמד קעדאן נגח פנימה כדור מצוין שקיבל מבן מלכה. במהלך המחצית השנייה חניכיו של אבי סבג לא הצליחו לשמור על היתרון וספגו שער שוויון מאופק מלול, מה ששלח את השתיים להארכה במהלכה אביב כהן הכריע את ההתמודדות עם שע נוסף שהדיח את באקה אל גרבייה ממפעל גביע המדינה. 

 

מטעם הנהלת הקבוצה מסר וג'די קעדאן לאחר המשחק: "משחק גביע כמו משחק אימון בדיוק. לא שיחקנו בבית וגם בלילה עד שמצאנו מגרש, יחד עם זאת שחקנים חשובים לא שחקו כמו רן ברקביץ' הבלם שפצוע וקראקרה שעדיין לא עבר אך אלו לא תירוצים. מה שהיה מקסים במשחק הוא שחקני הנוער שבלטו בפעם הראשונה בהרכב כמו מוחמד קעדאן שהבקיע השער ויהיה הפתעת העונה, עבד כבהא ששיחק רק בנוער שנה שעברה ועלה לבוגרים". 

 

על המשך דרכה של הקבוצה: "נגמר הגביע עכשיו הראש שלנו במשחק הליגה הראשון מול טמרה ביום שישי בבאקה בעזרת השם, מתרכזים בליגה ואך ורק בליגה". 

 

על סוגיית מועמר קראקרה הוסיף: "הוא ישחק בבאקה, הוא חתום על חוזה אצלנו היה במשחק הוא חלק מאיתנו ומחר בעזרת השם יועבר לבקה בפורטל של ההתאחדות". 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload