סארי פלאח מועמד לאום אל פחם, שמסרבת לשחרר את קראקרה

אום אל פחם מעוניינת בסארי פלאח, שקיים ישיבה גם עם בני סכנין. במועדון מסרבים לשחרר את קראקרה בשלב זה: "רוצים שיישאר ויחזור לסגל". 

 

הבלם, ששיחק בשורותה של סכנין בעונה החולפת בה ירדה לליגה הלאומית, טרם חתם בקבוצה חדשה. כאמור פלאח עשוי להחזיר תשובה סופית לאחד משתי הקבוצות אום אל פחם או בני סכנין, שאמנם שוחחה עמו על הצעה הכספית שמקרוביו מספרים שלא הייתה אטרקטיבית במיוחד.


כידוע, שתי הקבוצות סובלות מבעיות בהגנה ושתיהן ספגו חמשה שערים בשני המחזורים ומסתמן שאצל סכנין, שרוצה לחזור לליגת העל ומחפשת להתחזק בבלם ושחקן התקפה, הבעיה חמורה יותר כאשר החשש הוא שעם הגנה דלילה כמו זו שיש לה עכשיו, היא תתקשה מאוד מול היריבות הנוספות איתן צפויה להיפגש במסגרת הליגה. גם ה"פרסה" במו"מ מול סארי פאלח מצביעה מבחינתה של סכנין על חוסר בבלמים פנויים בשלב זה ואילו הבלם שכבר מספר שנים שיחק במועדון, מסתמן כאופציה הטובה ביותר בשלב זה.

צילום: עובאדה אכתילאת


במקביל, באום אל פחם נמצאים גם כן בתקופה פחות טובה ובהנהלה מבינים שחיזוק בשלב זה יסייע להם לשפר בזמן הנכון את הסגל ומבחינתם עושים את המקסימום על מנת לא לאבד עוד נקודות במחזורים הראשונים בדומה למה שחוותה אכסאל אשתקד בעונתה הראשונה בלאומית. שני המחזורים הראשונים נתנו אינדיקציה רעה ועוד "רמזור אדום" לשתי הקבוצות שיכולת כזאת לא מספיקה ויכולה להשפיע להן על המשך העונה. 

 

יחד עם זאת, בהפועל אום אל פחם הצהירו כי בשלב זה לא מוכנים לשחרר את החלוץ מועמר קראקרה להפועל באקה אל גרבייה. יו"ר הקבוצה אחמד אבו אלעם אמר: "בשלב זה אנו לא משחררים את השחקן, הוא חשוב לנו ואנחנו רוצים שיחזור לסגל". 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

טרם נמסרה תגובת השחקן בנושא. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload