בטירה מרוצים מהניצחון הגדול על הרצליה בגביע ובטוחים: "ייתן לנו הרבה כוח להמשך הדרך בליגה"

קבוצתו המחודשת של חיים סירוטקין הביסה 3-0 את הפועל הרצליה בזכות שערים של הרכש החדש עומר אלעל, דודו אדרי ועאמר מנסור(פ). עבד טיטי: "ניצחון שייתן לנו הרבה כוח להמשך הדרך, השנה אנחנו מכוונים למעלה".

 

משחקי גביע המדינה הפגישו אמש(שישי) בין הפועל הרצליה למ.ס טירה, המתחרות אחת בשנייה בליגה א' מחוז צפון. בטירה אשר מכוונים השנה להישגים גבוהים מאוד ובנו סגל המשלב שחקנים בכירים לצד שחקני בית ושחקני צעירים, ראו במשחק במשוכה חשובה מאוד אותה יש לעבור ובאמצעותה גם לקבל דחיפה גדולה לפתיחה הרשמית של הליגה אשר תיערך ביום שישי הקרוב(13/9) ובו תפגוש בשנית את אותה היריבה אך הפעם במסגרת שונה.

 

כצפוי מהסגל שבנתה טירה ועל אף שלא כולו שותף גם בעקבות פציעות של שחקני מפתח דוגמת החלוץ ויאם עמאשה, הצליחה הקבוצה להביס את היריבה מהרצליה בזכות שערים של עומר אלעל שגם הותיר רושם חיובי מאוד והיה מהבולטים על כר הדשא, דודו אדרי ועאמר מנסור בבעיטת עונשין מהנקודה הלבנה.

 

בטירה יצאו מרוצים מאוד מהניצחון ומקווים שהוא יסייע להם בעיקר מבחינה מנטלית במפגש השני מול הרצליה שייערך במסגרת מחזור הפתיחה של הליגה. יו"ר הקבוצה עבד טיטי אמר על הניצחון: "אין כמו לפתוח את העונה אפילו אם זה גביע בניצחון ביתי כזה. למרות ההרכב החסר ועם שיתוף שחקני בית, הניצחון נתן לנו הרבה כוח להמשך הדרך. הליגה השנה תהיה שוויונית ומאוד קשה, כל משחק הוא עולם אחר שלא קשור אחד לשני, יש לנו עוד משחק ליגה איתם זה יהיה שונה לגמרי. השנה אנחנו מכוונים למעלה באים עם סגל טוב ומאמן מצוין באותה מדיניות שהיינו בה תמיד של שילוב שחקני בית ושחקנים צעירים וכמו שכולם יודעים תהיה קבוצה מכובדת וחזקה שתהיה יריבה קשה מול כל קבוצה. כל שנה אנחנו עומדים במטרות שלנו ונקווה שזה יקרה גם השנה". 

 עבד טיטי

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload