שמעון הדרי סיים את דרכו באום אל פחם, שרשמה הפסד נוסף להפועל ר"ג

קבוצתו של שמעון הדרי רשמה הפסד שני ברציפות לאחר שנכנעה 3-2 להפועל ר"ג בתום משחק דרמטי, המאמן סיים את דרכו יממה לאחר ההפסד.

 

לאחר ההפסד לבני סכנין בדרבי המגזר של מחזור הפתיחה בלאומית, הגיעה אום אל פחם אמש(ראשון) למפגש מול הפועל רמת גן במטרה לנסות ולרשום ניצחון ראשון בעונתה ההיסטורית בליגה השנייה. מבחינתה של אום אל פחם, ההתמודדות נפתחה מצוי עם שער מהיר ומרהיב של ריף מסיקה כבר בדקה ה-4'. היתרון של אום אל פחם נשמר עד לדקה ה-46' ובה שחקן ר"ג חיים יוסף הצליח להשוות כששלח פנימה כדור חזק ומדויק שקיבל מחוץ לרחבה. אום אל פחם מצדה הצליחה לחזור מהר לעניינים ובדקה ה-55' היה זה שוב מסיקה שהשלים צמד והחזיר את היתרון לקבוצתו, אך הרשקוביץ שנכנס כמחליף בשורות המארחים הצליח, שוב, להשוות את התוצאה עם שער משלו. 

 הקהל התומך באצטדיון רמת גן

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

בעוד באום אל פחם כבר חשבו שייצאו עם נקודה מההתמודדות הזו, הגיע עובידה דרוויש שנכנס גם הוא כמחליף ולחלוטין עשה את ההבדל כאשר בדקה ה-94' עמוק בתוך תוספת הזמן, כבש שער מכריע שהעניק ניצחון לאורדוניפ ומנגד שלח את שמעון הדרי וחניכיו שוב מתוסכלים לאחר הפסד שני ברציפות. 

 

יממה לאחר ההפסד, באום אל פחם הוחלט על שינוי מקצועי על הקווים כאשר המאמן שמעון הדרי, מי שעשה היסטוריה והעלה את הקבוצה בעונה החולפת לליגה הלאומית, סיים את דרכו לאחר שני מחזורי ליגה בלבד בהם רשם שני הפסדים רצופים. כזכור, עוד במהלך הקיץ היו דין ודברים בנוגע לעתידו של המאמן בשל חילוקי דעות מקצועיים אך האחרון שב לקבוצה ופתח עמה את העונה, אלא שהפעם באום אל פחם החליטו לצאת לדרך חדשה וכי הצדדים ייפרדו, זאת על אף שהמאמן מוערך מאוד על ידי הצוות המקצועי של המועדון. 

 מסיקה חוגג

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload