בני לוד פתחה את העונה ברגל ימין לאחר ניצחון על אחי נצרת: "רוצים השנה קבוצת פלייאוף ולא תחתית"

בני לוד גברה 2-1 על אחי נצרת במחזור הראשון ופתחה ברגל ימין את העונה החדשה בליגה הלאומית: "רוצים לבנות השנה קבוצה שתשיג כרטיס לפלייאוף ולא תתמודד בתחתית". 

 

בדרבי השני של המגזר שהתקיים במסגרת מחזור הפיחה של הליגה הלאומית אירחה אחי נצרת את בני לוד במגרש בעכו. מי שעמד על הקווים בבני לוד הוא מאמנה החדש אסי דומב שהצטרף לקבוצה לפני כחודש לאחר שמאמנה הקודם של בני לוד ערן קוליק נפצע במהלך מחנה האימונים ועבר ניתוח ברגלו. מנגד, באחי נצרת נאלץ טל בנין לנהל את המשחק מהיציע לאחר שטרם העבירו אותו בבקרה התקציבית.

 

על כר הדשא בני לוד פתחו את המשחק מצוין כאשר כבר בדקה ה-12' הצליחו לעלות ליתרון משער של ואיל מריסאת לאחר שקיבל  כדור בתוך הרחבה ומהאוויר וברגל ימין בעט אותו מדויק והצליח להכניע את שוערה של אחי. בדקה ה-52' אחי נצרת ספגה מכה נוספת כאשר שחקנה עאהד עזאם הורחק והותיר את קבוצתו בעשרה שחקנים עד לסיום ההתמודדות. 

 צילום: מחאסן נסאר

 

שחקני לוד הצליחו לנצל את היתרון המספרי ולהגדיל את התוצאה בדקה ה-67' משער של החלוץ עבדול אלנגיב יוסף. חניכיו של המאמן טל בנין לא הרימו ידיים ובדקה ה-83' הצליחו לצמק את התוצאה מכדור קרן שהוגבה לתוך הרחבה מרגליו של עלי חטיב, מצא את איהם אדבאח מוכן והאחרון נגח פנימה, אלא שלצערו של איהם השער הזה לא עזר לקבוצתו והמשחק הסתיים ביתרון של בני לוד 2-1 שרשמה ניצחון במשחק הפתיחה של הליגה הלאומית.

 

מאמן בני לוד אסי דומב אמר בסיום ההתמודדות: "כיף לפתוח את הליגה ברגל ימין. אני לא כמו כל המאמנים הגעתי לקבוצה מאוחר לאחר של מה שקרה עם ערן ולא עשיתי כל ההכנות עם הקבוצה, המטרה שלנו השנה לבנות קבוצה שתסיים בפליאוף העליון ולא כמו כל שנה נאבק עם קבוצות התחתית". 

 

שקן הקבוצה ואיל מריסאת אמר: "ברוך השם הרגשה נפלאה להתחיל משחקי הליגה בשער וניצחון. מאוד שמח שחזרתי לשחק בתפקיד שלי כחלוץ לאחר שבשנה שעברה שיחקתי כמגן ימני. לפני שנתיים שיחקתי כחלוץ והבקעתי 13 שערים, מקווה שהשנה אצליח להבקיע כמה שיותר שערים ושהקבוצה תסיים בפליאוף העליון".

 

שחקן אחי נצרת איהאם אבדאח אמר בצד המפסיד: "היה משחק מעניין, שיחקנו כדורגל חיובי וייצרנו לעצמנו המון מצבי הבקעה אבל לא הצלחנו לכבוש, מי שמחמיץ סופג בכדורגל ונצטרך ללמוד מהטעויות שלנו כדי להשיג נקודות".

 צילום: מחאסן נסאר

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload