בסכנין מקווים להשלים את נושא הבקרה התקציבית מחר

סכנין מקווה להשלים מחר את כל הפערים מול הבקרה התקציבית, שחרור שחקנים עם חוזים גבוהים עדיין נשקל, אך סכנין הצהירה כי תעמיד תקציב גבוה.

בבני סכנין צפויים לקיים מחר(חמישי) פגישה עם הבקרה התקציבית על מנת להגיש את הדוחות הסופיים כולל התקציב לעונה הקרובה שמוערך ככל הנראה בסביבות העשרה מיליון שקלים. כאמור השכר של השחקנים כולל החוזים מהעונה האחרונה גרמו לכך שהתקציב יהיה גבוה, דבר שיקשה מאד על הקבוצה לאור ההכנסות הדלות. כידוע, הקהל של סכנין נטש את היציעים בשנים האחרונות, מה שהיה מקור הכנסה שנחשב לפרמטר חשוב שכמעט מכסה את הוצאות השיטור והשמירה.

בהנהלה ירשמו בשלב זה את הקבוצה בבקרה התקציבית ומקווים שספונסרים יבואו ויסגרו את הפער, בנוסף לחזרת הקהל למגרש שתעזור מאוד על מנת לעמוד בכל ההתחייבויות הכספיות ושמירה על הסגל. בראיון האחרון ליאללה ספורט אמר מנכ"ל הקבוצה חאלד דוכי בין היתר: "לא צריך להתרגש הרבה, בעיות בבקרה יש לכולם. סכנין במיוחד שהיא עם תקציב מאוד גבוה, יש לנו תקציב שדומה לקבוצה מליגת העל עם ההכנסות הצפויות שיהיו ועם תקציב כזה גבוה כמו שלנו אני חושב שגם מגיעה לפעמים תודה להנהלה שכל כך משתדלת להחזיק את השחקנים הטובים ביותר בסכנין. יש לנו סגל מאוד טוב היום, שמענו הרבה טענות על הבנייה אבל יש לנו שחקני ליגת העל וסגל מצוין. הגענו עד עכשיו למצב שפל בין ההנהלה לאוהדים ואנחנו רוצים להחזיר אותם ליציעים, אני מאמין שעם תוצאות טובות הקהל גם יחזור".

על הפרק, הקבוצה לא שוללת את האפשרות לשחרר שחקנים בכירים עם חוזים גבוהים ואם יגיעו הצעות לגבי שחקנים בכירים, לא מן הנמנע שבסכנין ישחררו חלק על מנת לאזן את התקציב. אחד השחקנים ששמו הוזכר בעניין זה הוא מהראן ראדי ועל מעמדו הוסיף דוכי: "הוא לא שיחק בגביע הטוטו מסיבות מקצועיות בלבד אבל הוא חלק מהקבוצה".

במקביל, בקבוצה קיימת שביעות רצון ממשחקי גביע הטוטו, במיוחד מהרכש החדש מוטי מלכה המשחק לצידו של החלוץ המקומי אוסאמה חלאלילה, חוד שבשלב זה מספק את הסחורה. עוד לגבי מלכה, בסכנין אומרים חוץ מזה שהוא שחקן מצוין והוא גם ספורטאי ואדם טוב ש"בא לעבוד".

צילום: עובאדה אכתילאת

#בניסכנין

כתבות נוספות