השנה החגיגית וההיסטורית של כפר קאסם הגיעה לשיאה. ראש העיר: "זו התחלה של עונה חדשה בספורט שלנו"

בכפר קאסם חגגו שנה של הצלחות. יו"ר העירייה: "זו ההתחלה של העונה החדשה של הספורט בכפר קאסם". עמרי שקל הצטרף למ.ס בליגה הלאומית. 

 

הנפת הגביע של קבוצת כדורגל החופים פלפלה כפר קאסם בשישי האחרון, הייתה הסיום המתוק לעונה היסטורית בעיר מלאה בחגיגות שהחלו בקבוצת הנוער, קבוצת כדורגל הבוגרים וקבוצת כדורגל החופים.  יו"ר עיריית כפר קאסם עדאל בדיר אמר בהתרגשות לאחר החגיגות בשישי האחרון: "כפר קאסם בכדורגל חופים היא מותג של כל כדורגל החופים במדינה. עשינו אליפות חמישית וחיכינו לה שנתיים שזה הרבה זמן. זו אליפות מתוקה, הכי מתוקה. אני הייתי בטוח שהם ינצחו ואמרתי להם את זה לילה לפני במחנה האימונים. היו לנו הרבה שמחות השנה בכדורגל ובספורט בכפר קאסם. זו ההתחלה של העונה החדשה של הספורט בכפר קאסם". 

 

על הקהל של כפר קאסם ותמיכתו בעתיד: "הקהל עודד עד הדקה האחרונה ולא שמענו אף מילה פוגעת או קללות. כל הכבוד לקהל הזה, מגיעה לו האליפות ומגיעים לו הצלחות. זה המסר של הספורט שלנו בכפר קאסם - ספורט נגד אלימות". 

 צפו בראיון המלא של ראש עיריית כפר קאסם

צילום: ראמי עאמר

 

נימר עאמר הוסיף לסיכום העונה: "במילה אחת וואו, לחזור מפיגור כזה אין מתוק מזה כדי לקחת אליפות חמישית. עם כל מה שקרה במשחק הצלחנו לחזור. כל הכבוד לשחקנים ולצוות, נתתם לי את המתנה של החיים. יש בי אהבה לאנשים, לענף, למשפחה האדירה כאן. אעשה כל מה שצריך מתוקף תפקידי בשביל הקבוצה". 

 

במקביל קבוצת הכדורגל בליגה הלאומית ממשיכה לעבוד ונערכת למשחק גביע הטוטו הראשון שמצפה לה בחמישי הקרוב(19:30, נס ציונה) מול היריבה הפועל אום אל פחם. בימים האחרונים צירפה הקבוצה את הקשר עומרי שקל, מי ששיחק בעונה החולפת בהפועל כפר סבא בעונת העלייה לליגת העל. 

 צפו בראיון המלא של נימר עאמר

צילום: ראמי עאמר

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload