בצל בעיות הבקרה התקציבית: סכנין החתימה שחקן חדש

כשברקע היא פועלת לפתרון הבעיות מול הבקרה התקציבית, צירפה הקבוצה באופן רשמי את שחקן הבית עודאי שלעאטה: "מאמינים כי עד יום חמישי נושא הבקרה יוסדר".

בני סכנין החתימה באופן רשמי בשעה האחרונה את הקשר הצעיר בן ה-21 עודאי שלעאטה, שכבר מספר שבועות מתאמן עם הקבוצה ואף יצא עמה למחנה האימונים בבולגריה. השחקן הצעיר שגדל במחלקת הנוער של המועדון ובעונה האחרונה רשם שנה מצוינת בבוגרים במדי הפועל כפר כנא מליגה א' צפון, חתם היום על חוזהו בקבוצה באמצעות סוכנות השחקנים D&A.

כאמור החתמתו של שלעאטה נעשה בצל העיסוק הרב של אנשי המועדון בעניין הבקרה התקציבית שכזכור, כבר קיבלה הקבוצה הודעה בדבר ירידתה לליגה א' בעקבות אי השלמת הנושאים התקציביים, אלא שקיבלה ארכה להסדיר את ענייניה עד ליום חמישי הקרוב, בו גם מתוכן משחק גביע הטוטו הראשון מול היריבה אחי נצרת שממתינה במקביל להתפתחויות.

מצד איחוד בני סכנין נאמר בנושא: "אנחנו פועלים לפי שאנחנו בליגה הלאומית והצהרותינו לא השתנו, עד יום חמישי אנחנו מאמינים שנושא הבקרה יוסדר".

השחקן עודאי שלעאטה אמר על הצטרפותו: "שמח מאוד לחזור לשחק בקבוצה שגדלתי בה. אני מקווה לקבל את ההזדמנות להוכיח את עצמי ואת היכולת שלי ומקווה שאוכל לעזור לקבוצה לחזור מהר לליגת העל. אני בטוח ומאמין שההנהלה תצליח להעביר את הקבוצה בבקרה בימיים הקרובה ואז נוכל להיות יותר רגועים".

שלעאטה במדי בני סכנין

#בניסכנין

כתבות נוספות