עאהד עזאם חתם באחי נצרת

הקשר חוזר לשתף פעולה עם מאמנו לשעבר בשורותיה של הקבוצה מהלאומית: "שמח לחזור לאחת מהליגות הראשונות לאחר עיכוב של שנתיים".

הקשר בן ה-27 שמתאמן עם אחי נצרת בשבועות האחרונים, הצטרף באופן רשמי לקבוצה מהליגה הלאומית לאחר שחתם על חוזה בקבוצה באמצעות סוכנות השחקנים D&A. עזאם, שהינו בעל עבר עשיר בליגה הבכירה ולאחר פציעתו העביר שנתיים בליגה א' צפון בקבוצות הפועל רובי שפירא חיפה ומכבי קרית אתא, חוזר לשתף פעולה עם מאמנו לשעבר בהפועל חיפה בליגת העל טל בנין. כזכור, הקשר בין השניים ידוע כמוצלח וקרוב מאוד ועוד במהלך השנתיים האחרונות הקשר הוזכר כמועמד להצטרף לקבוצות בהן אימן בנין.

נציגיו סוכנות השחקנים D&A מסרו בתגובה: "עאהד עזאם שחקן מצוין שעבר שנתיים פחות מוצלחות ביחס לרמה שלו, אנו מקווים כי העונה באחי נצרת עאהד יחזור לקדמת הבמה ולליגת העל כמה שיותר מהר. יש לו חיבור מצוין עם מאמנה של אחי נצרת טל בנין מימי הפועל חיפה".

עאהד עזאם הוסיף בתגובה: "אני שמח לחזור לאחת מהליגות הראשונות לאחר עיכוב קל של שנתיים. אני מאמין שכל עכבה לטובה ומפה מקווה שנטפס רק קדימה. רוצה להודות לנציגי סוכנות השחקנים D&A על הטיפול המסור".

הצדדים במעמד החתימה

#אחינצרת #עאהדעזאם

כתבות נוספות