כפר קאסם זכתה באליפות ליגת החופים

לאחר הפוגה של שנתיים, הקבוצה זכתה באליפות ליגת החופים בתום ניצחון קשה על מכבי נתניה שנמשך עד דו קרב פנדלים. מאמון עאמר: "חזרנו מהקבר. כולם האמינו לאורך כל הדרך".

דרמת ענק בגמר כדורגל החופים שנערך היום(שישי) בין פלפלה כפר קאסם למכבי נתניה, בהמשך ישיר לחצי הגמר שנערך קודם לכן במסגרתו ניצחו השתיים את יריבותיהן (כפר קאסם גברה 6-1 על היריבה מחדרה). כזכור, השתיים נאבקות על תואר האליפות באופן צמוד לאורך השנים כאשר בשנתיים האחרונות, מי שיצאה כשידה על העליונה היא מכבי נתניה שהותירה את הקבוצה מכפר קאסם צמאה להחזרת הגביע לשורותיה.

מאמון עאמר וחניכיו עברו מסע ל קל העונה, אך הכל התנקז למשחק הגמר שנערך בשעה האחרונה מול היריבה מנתניה. המאמן עלה לשליש הראשון של המשחק ללא שחקני המפתח של הקבוצה עאמר יתים, ברונו והשוער עבד אלרחים סרסור ואף שילם על כך מהר כאשר נתניה הצליחה לעלות ליתרון 2-0 כבר בדקות הראשונות תוך כדי שאף פספסה כדור עונשין. לשליש השני חניכיו של המאמן מאמון עאמר עלו אחרת כאשר הציגו משחק אגרסיבי ולחימה, אך ללא איומים ממשים על השער של נתניה. נתניה מצידה הצליחה ליתרון 3-0, אך שחקני כפר קאסם לא איבדו תקווה והצליחו לצמצם את התוצאה ל 3-2 עוד לפני סיום השליש השני.

נתניה פתחה את השליש השלישי מצוין, הצליחה לכבוש שני שערים ולעלות ליתרון 5-2 ונראה היה שהיא בדרך הבטוחה להניף את הגביע, אך לשחקני כפר קאסם היו תכניות אחרות והם הצליחו לצמצם את התוצאה ל 5-3. בדקות הסיום קיבלנו את הדרמה הגדולה של המשחק כאשר תוך דקה אחת בלבג הצליחה כפר קאסם לכבוש שני שערים של מלך שערי הקבוצה ברונו ולשלוח את המשחק להארכה בת שלוש דקות ושער זהב, אך אף קבוצה לא הצליחה להכריע את המשחק עד לדו קרב פנדלים דרמטי בסיומו מי שחגגה את הניצחון הגדול והאליפות הייתה בני פלפלה כפר קאסם.

מאמן הקבוצה מאמון עאמר אמר בהתרגשות בסיום: "השחקנים היו גיבורים, אני לא עשיתי כלום. חזרנו מהקבר, השנה כבר עשינו כמה קאמבקים אבל כך בגמר לחזור ככה זה סימן רק של כפר קאסם. כולם האמינו לאורך כל הדרך וכל הכבוד לנתניה אני מעריך אותם מאוד הם קבוצה טוב אבל בכל זאת חזרנו מהקבר וניצחנו. בורכתי באנשים ושחקנים כאן מזן נדיר לא רק הזרים אלא גם המקומיים, כל שחקן שעלה למגרש נתן הכל. זה ניצחון האליפות הכי גדול שלי עד עכשיו".

צילום: מוחמד סרסור

#בניפלפלהכפרקאסם

כתבות נוספות