אלדד שביט מבהיר: לא עוזב את בני סכנין, אסייע לעירוני טבריה

עוזר המאמן לא עוזב את סכנין ומבהיר את פשר תפקידו החדש בעירוני טבריה: ״הכל נעשה בתיאום עם ההנהלה״. הקבוצה תשוב מחר ממחנה האימונים. 

בני סכנין תשוב מחר(שלישי) ארצה ממחנה האימונים שערכה בבולגריה, ותמשיך בקצב מהיר את הכנותיה לפתיחת העונה הקרובה בליגה הלאומית. כאמור בני סכנין שב לאחר תקופה בה עבדה גם על הצד החברתי וגם על הצד המקצועי ובמסגרת ימי המחנה ערכה שני משחקי אימון באחד מהם הפסידה הקבוצה בתוצאה 2-0 להפועל חדרה ששהתה גם היא בבולגריה במסגרת מחנה אימון ואילו ניצחה בתוצאה 2-0 קבוצה מהליגה המקומית השלישי. 

במסגרת הסגל הצטרף למחנה שחקן הרכש החדש מוטי מלכה יחד עם בלם זר מחוף השנהב שהותיר רושם חיובי על הצוות המקצועי בראשותו של המאמן ניסן יחזקאל. הסוגיה שעלתה במקביל לכל אלו היא זו של עוזר המאמן אלדד שביט, שלאחרונה הוזכר שמו עם עירוני טבריה. כאמור שביט בתיאום עם הנהלת המועדון, קיבל את ההצעה של הקבוצה מליגה א׳ צפון בה שימש בעברו כמאמן, לתפקיד ייעוץ מקצועי חיצוני במקביל לעבודתו בבני סכנין, עמה שוהה בימים אלו במחנה האימונים בחו״ל בניגוד לפרסומים זרים על כך שבעקבות אותו תפקיד חיצוני נאלץ לנטוש את המחנה. 

אלדד שביט התייחס לנושא ואמר: "למען הסר ספק, אני ממשיך בעבודתי בסכנין באופן רגיל. התבקשתי מראשי עירוני טבריה לבנות להם תכנית לקידום המועדון ולתת יד בליווי ראשוני וחיצוני בלבד ללא שום התחייבות נוספת. כל זאת נעשה בתיאום מלא מול הנהלת סכנין. כל ראשי, ליבי, ומחשבותי נתונים ומנותבים לטובת הקבוצה והצלחתה של סכנין במטרה להצליח ולהעפיל לליגת העל, מקומה הטבעי, בתום העונה הקרובה".

שביט והצוות המקצועי של סכנין


כתבות נוספות