באסל טאהא: "עשיתי קפיצת מדרגה העונה, הכיוון הוא להמשיך בעונה הקרובה בלאומית"

הבלם, שלא ממשיך ברעננה בעונה הקרובה, מסכם את העונה החולפת ומציב יעדים לעונה הקרובה: "בסך הכל מסכם את העונה שלי כסוג של הצלחה בגלל קפיצת המדרגה שעשיתי. לא יודע מה הסיבה שלא נתנו לי לשחק אחרי שחזרתי מהפציעה. עונה הבאה? הכיוון הוא ליגה לאומית".

הבלם שהצליח לעשות קפיצת מדרגה משמעותית ופתח את העונה החולפת בשורותיה של הפועל רעננה מליגת העל וממנה עבר להפועל מרמורק בליגה הלאומית, מסכם עונה וסיפר על תחושותיו: "אני מסכם את העונה האחרונה כסוג של הצלחה כי בסך הכל עשיתי קפיצת מדרגה גדולה מליגה א' לליגת העל, זה לא קל ואפשר לחלק אותה לשני חלקים, התקופה ברעננה שלמדתי בה המון דברים לטובה והתקופה שעברתי בה בהשאלה למרמורק שנפתחה בטעם טוב עם רצף ניצחונות אדיר ונגמרה בטעם מר עם ירידת ליגה".

התאכזבת שלא סיימת את העונה ברעננה וקיבלת יותר דקות בליגת העל? למה לא קיבלת אותן?

"כבן אדם השאיפות והציפיות שלי תמיד למעלה. אני מכוון גבוה וכן ציפיתי לקבל הרבה דקות משחק כי אני יודע טוב מאוד מה היכולות שלי וזאת למרות שידעתי שזה לא יהיה קל בכלל כי מי ששיחק בתפקיד שלי שני בלמים (עידו לוי ובן והבה) כבר שנים בקבוצה ובליגת העל עם הרבה ניסיון עשו עבודה טובה מאוד. כשחקן כדורגל אתה חייב להיות סבלני כי סבלנות זה שם המשחק וההזמנות תבוא בסוף".

צילום: מועדון כדורגל הפועל מרמורק

עוד הוסיף טאהא: "תמיד המשכתי להתאמן קשה וחזק ותמיד הייתי אופטימי עד שהגיעה לי הצעה ממרמורק בינואר, אז הם היו במקום האחרון בליגה הלאומית, ישבתי עם הצוות המקצועי והמאמן מנחם קורצקי והחלטנו שאעבור למרמורק כדי לקבל יותר דקות משחק. הייתי צריך את זה על מנת לצבור עוד ניסיון ולחזור בעונה הבאה לרעננה יותר מוכן מבחינת דקות משחק. מלבד זאת אני אוהב אתגרים והמעבר הזה היה רק מה להרוויח ממנו והאמנתי שאני יכול לעזור לקבוצה שתשרוד בליגה".

פתחת טוב במרמורק ואז הייתה ירידה מאז פציעתך, מה בדיוק קרה לך שם וכמה זה השפיע עלייך?

"את האמת כשחתמתי במרמורק הקבוצה הייתה עם רגל וחצי בליגה א', אבל שהגעתי היה מאמן חדש והרבה שחקנים חדשים וטובים שגם כן הגיעו, התחלנו ברצף הניצחונות האדיר שעשינו וכמעט הגענו למצב שאנחנו עושים את הבלתי ייאמן ומשאירים את הקבוצה בליגה אבל קרה מה שקרה בסוף ולצערי ירדנו ליגה. בעקבות המכה הקשה שקיבלתי בראש במשחק נגד איכסאל הועברתי לבית חולים והייתי יותר מחודש מחוץ למגרשים, זה לא עשה לי טוב כי מאז שחזרתי מהפציעה המאמן לא נתן לי הרבה לשחק. לא יודע מה הסיבה לכך אבל זאת הייתה ההחלטה שלו ואני מכבד אותה".

מה התכניות לעונה הקרובה להמשיך לנסות ליגות בכירות או אולי כן לחזור לליגה א'?

"הכיוון שלי העונה זה לליגה הלאומית לעשות עונה טובה מאוד ואז לחזור חזק יותר לליגת העל, יש לי כמה הצעות וכמה קבוצות שדיברו איתי אבל עדיין בודק את האופציות. יעד חדש? מקווה שבזמן הקרוב נדע מהו".


כתבות נוספות