אלעד בראון נפרד מאום אל פחם, ניב סרדל הצטרף

שינויים באום אל פחם: עוזר המאמן אלעד בראון נפרד מהמועדון, ניב סרדל הצטרף. ספואן זועבי קרוב לסיכום בכפר כנא, תורג'מן יקיים שיחה עם ההנהלה.

 

העולה החדשה לליגה הלאומית עוברת שינויים בסגל כאשר הראשון מביניהם הוא על כך שהודיעה על פרידה מעוזר המאמן אלעד בראון שסיים את דרכו במועדון באופן מפתיע. עוזר המאמן אמר על עזיבתו: ״היו קצת חילוקי דעות ודברים שלא הסתדרו, החלטתי לסיים את ההתקשרות עם הקבוצה וממשיך קדימה, לא בוכה על מה שהיה. נסגרת דלת ייפתחו שתיים. אום אל פחם מקום טוב עם אנשים מדהימים. מאחל להם הצלחה״. 

 

יחד עם זאת, הקבוצה עוברת שינוי גם בסגל השחקנים והודיעה על צירופו של המגן הימני ניב סרדל, ששיחק בשנים האחרונות בהפועל נצרת עלית, הפועל עפולה והפועל ראשל"צ ובעל ניסיון בליגה הלאומית. המגן כאמור כבר הצטרף לאימוני הקבוצה והצטרף אליה גם באופן רשמי. במקביל, ספואן זועבי שכבר לא מגיע מספר ימים לאימוני הקבוצה קרוב לסיכום בקבוצתו בעונה החולפת הפועל כפר כנא ואילו אבירן תורג'מן צפוי גם הוא לקיים עם ההנהלה מחר שיחה בנוגע לעתידו והוא מבוקש בקרב מספר קבוצות בליגה א׳ בהן אכסאל ובאקה אל גרבייה.

צילום: עובאדה אכתילאת

 

מבחינה מקצועית, הקבוצה סיימה את משחק האימון אמש מול הפועל חדרה בתיקו אפס אך בעלת ציפיות רבות מבחינת תפוקה להמשך כאשר במקביל מאוד מרוצים מרכש שחקנים בכירים שנעשה לאחרונה בהם דובב גבאי, עוז ראלי ובן צעירי ובקבוצה אמרו כי המילה האחרונה בנוגע לרכש אמנם עדיין לא נאמרה, אך יחד עם זאת יודעים כי יהיו לה שיקולים מבחינת התנהלות כלכלית ובניית הסגל גם כלפי שחקנים שכבר האריכו חוזה במועדון.  

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload