מועמר קראקרה נפרד מאום אל פחם

החלוץ והקבוצה סיכמו על עזיבתו: "נפרדנו בצורה יפה. מאחלים לו שימשיך לרשום עליות". 

 

תקופה קצרה לאחר שהודיע כי ימשיך עם הקבוצה לליגה הלאומית, אום אל פחם ומועמד קראקרה קיבלו החלטה כי הוא לא ימשיך עם הקבוצה לפתיחת העונה בליגה הלאומית. מהנהלת אום אל פחם אמרו על עזיבתו: "אנחנו מעריכים אותו מאוד הוא אחד החלוצים הטובים בליגה הלאומית ובכלל, אך שעות האימונים לא התאימו לשחקן ונפרדנו לאחר פגישה בצורה היכ יפה שיש, אנחנו מאחלים לו שימשיך לרשום עליות ושיהיה לו המון הצלחה". כאמור הקבוצות ששואפות להיאבק על עליית ליגה העונה כבר הביעו עניין בצירופו והוא יבחן את האופציות בימים הקרובים. 

 

יחד עם זאת, באום אל פחם צפויים שינויים נוספים בסגל. הקבוצה תקיים ביום ראשון הקרוב(11:00) משחק אימון מול אחי נצרת ושם יבחנו בשנית את הסגל הקיים ויקבלו החלטת בנוגע לפרידה משחקנים נוספים עד לקבלת החלטה סופית בנוגע למי שייצא למחנה האימון המתוכנן בהמשך השבוע בגושרים, סמוך לקריית שמונה. 

 צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

עוד הוסיפו בנושא זה מטעם הנהלת הקבוצה: "אנחנו בונים סגל שיתאים לליגה הלאומית על פי שיקול דעתו של המאמן וכל החלטה שלו נגבה בהתאם. ביום ראשון הקרוב אנחנו מאמינים שיתייצב כ-90 עד 95 אחוזים מהסגל. שחקני בית? נמשיך לגבות אותם ולחזק אותם, לא נשפוט על פי משחק כזה או אחר". 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload