עדל בהלול נפרד מאחי נצרת לאחר ארבע שנים ועבר להפועל עכו

מאמן הכושר עדל בהלול נפרד מאחי נצרת לאחר ארבע שנים ועבר להפועל עכו: "נהניתי מכל רגע, מאמין ביכולות שלי ובטוח שעוד יגיעו הצעות מליגת העל".

 

לאחר ארבע שנים נפרד עאדל בהלול מאחי נצרת . בהלול שנחשב לאחד ממאמני הכושר המובילים במגזר והצליח בזכות הידע וההכשרה שלו לעבוד עם שחקנים רבים מכל הליגות הפך בשנים האחרונות לשם חם ומבוקש גם בליגת העל. אנשי אחי נצרת אשר עבדו עמו בשנים הארונות מעידים על אופיו של בהלול, שיתוף הפעולה המוצלח ודרך עבודתו האישית והמוצלחת שתרצה ליחסים הטובים בין הצדדים, "משקיען אמיתי ומסור" כך קראו לו. רגע לפני שהוא עובר לתחנה החדשה שלו הפועל עכו פגשנו את בהלול לשיחה קצרה. לא תמיד תשמעו מאמן כושר מדבר על עתידו כאשר ברוב הזמן אנו שומעים שחקנים או מאמנים על הקווים, אך הפעם בחרנו באחד הצדדים המשפיעים על אותם מאמנים ושחקנים. הצד של בהלול.

 

איך אתה מסכם את התקופה שלך באחי נצרת?
"ארבע עונות מוצלחות מבחינתי. קיבלתי כבוד ואהבה מכולם, הנהלה, שחקנים, מאמנים, קהל. נהניתי מכל רגע ומאווירה משפחתית".

צילום: עובאדה אכתילאת


יעד חדש, קבוצה חדשה. תספר לנו על האתגר החדש ולמה בחרת בו?
"קיבלתי הרבה הצעות מליגה לאומית והצעה אחת מליגת העל אך ההצעה מעכו הייתה הכי מעניינת ובתנאי ליגת העל. חלום של כל מאמן כושר וקבוצה מאוד רעבה להצלחה".


למה לא רואים אותך בליגת העל עם הניסיון יש לך, התעודות. זה לא הזמן להתקדם לליגה בכירה?
"ברור לי שאהיה בליגת העל בעונות הבאות. אני מאמין ביכולות שלי ובידע שלי ובסגנון העבודה שלי, אמשיך ללמוד ולהתקדם ולהתפתח מקצועית ובטוח שיגיעו הרבה הצעות גם מהליגה הבכירה".

 

למה בעצם אנחנו לא רואים מאמנים מהמגזר בליגה הבכירה ובליגה הלאומית למרות עשרות השחקנים מהמגזר שנמצאים בליגות הללו?
"דווקא כן מתחילים לראות מאמני כושר מהמגזר שמתחילים להתפתח לאט לאט. אני בטוח שברגע שהם יקבלו את ההזדמנות הם לא יאכזבו".


האם התחום שלך התפתח בשנים האחרונות?
"התחום הזה מתפתח בצורה מאוד מהירה. אם ״תנוח״ או תחשוב שאתה יודע הכל או תסתפק במה שלמדת בעבר את פשוט תיכשל".


תמיד יש ביקורת כלפי השחקן הישראלי על כך שהכושר הגופני הוא פרמטר מאד חלש וגם בליגות בכירות רואים שחקנים שמתקשים לשחק מעל 60 דק', מה הסיבה לכך? 
"אני לא אוהב להכליל כיוון שאני מכיר המון שחקנים ישראליים שהם מודל לחיקוי וסופר מקצוענים. יש כאן שחקנים אתלטיים ופיזיים שעונים על הנורמות האירופאיות. אני מאמין שאם תחום הבנייה הגופנית יתחיל כאן מגיל צעיר כמו באירופה עם אנשי מקצוע נכונים ומקצועיים אנחנו נוכל לבנות כאן שחקנים ברמה אחרת".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload