מנדא פתחה בהכנות לעונה הקרובה וצפויה להחתים מאמן בימים הקרובים

מנדא מתחילה לחמם מנועים: הקבוצה צירפה שלושה שחקנים חדשים, עבאס סואן מועמד להחליף את ואסים עבאס. מוחמד זידאן: "מצאתי בית חם, מקווה שנעמוד במטרות". 


לאחר שלא צלחה בניסיונה להעפיל לליגה א' בעונה החולפת, כפר מנדא לא מוותרת במהירות על חלום העלייה והקבוצה החלה בהכנותיה לעונה המתקרבת.

עד לפני חודש עתידו של המועדון היה לוט בערפל, אלא שהסאגה הזו חלפה במהרה והקבוצה החלה בבנייה הסגל שמטרתו בראש ובראשונה להתמודד על כרטיס העלייה לליגה א' שוב ולשם כך הקבוצה צירפה את המגן ויאאם גאליה שהגיע ממכבי טמרה לאחר שרשם שתי עליות רצופות ואת עודאי דראושה שחוזר לקדנציה שנייה במועדון לאחר ההבלחות האדירות שהיו לו בקדנציה הראשונה. בעמדת השוער הקבוצה התחזקה בשוער מוחמד חמזה ששיחק אשתקד בהפועל בני זלפה והיה לו חלק בעלייתה שנה לפני כן לליגה א'. כמו כן מי שימשיכו בקבוצה אלה הקשר מוחמד דוחי והחלוץ המקומי מוחמד זידאן.

השוער מוחמד חמזה אמר על הצטרפותו לקבוצה: "אני שמח מאוד שחתמתי בכפר מנדא בעזרת השם נשיג את המטרה ביחד מצאתי בית חם שם ואנשים נחמדים ומצד שני הם רעבים לעלות ליגה ובעזרת השם נעלה ונצליח".

חמזה במעמד החתימה

 

בגזרת המאמן, עדיין לא ידועה זהות המאמן הבא של הקבוצה שיחליף את וסים עבאס שעבר לדבוריה והקבוצה נמצאת במשא ומתן עם מספר מאמנים כשבין השאר עלה שמו של עבאס סואן, מי שכן אמור להמשיך בצוות המקצועי זה מאמן הכושר עיסאם זידאן.  

כפר מנדא מתחזקת

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload