מ.ס כפר קאסם פתחה את האימונים באופן רשמי, בן בנימין האריך חוזה

העולה החדשה לליגה פתחה עונה, בן בנימין וירדן כהן חתמו לעונה נוספת. איסמעיל עאמר: "מבטיח שתהיה קבוצה שתתמודד בחלק העליון. נתחזק בחלוץ זר ברמה גבוהה". 

אמש(ראשון) פתחה באופן רשמי מ.ס כפר קאסם את אימוניה לקראת פתיחת העונה הרשמית של הליגה הלאומית, האימון כאמור התקיים באבו חמיס אך משחקיה של כפא קאסם ייערכו במגרש בלוד. בכפר קאסם כבר החלו בהכנות בשבועות האחרונים כשכבר צירפו שחקני סגל שנכחו אמש באימון ביניהם השמות החדשים גיל סאלם, עידן דוד ושגיב כהן. בנוסף, הודיעו אמש במועדון על הארכת חוזיהם של השחקנים מהעונה החולפת ירדן כהן ובן בנימין. 

שחקני כפר קאסם באימון הפתיחה / ראמי עאמר

השניים כאמור חתמו באופן רשמי על חוזה באמצעות סוכנם עידו קרן שאמר: "בן עשה קפיצת מדרגה משמעותית והפך להיות מעוז ההגנה של כפר קאסם. החיבור בינו לבין המאמן, ההנהלה והקהל היה מוצלח. אני שמח שבן ממשיך עם כפר קאסם ללאומית כבלם בכיר. בנוגע לירדן, הוא שחקן שיכול לעשות דברים יפים במגרש ולא סתם הוא אהוב הקהל. מאחל לצדדים בהצלחה".

מאמן הקבוצה איסמעיל עאמר אמר לרגל פתיחת האימונים: "אנחנו בונים קבוצה חזקה שתתמודד בחלק העליון של הטבלה, אנחנו בטוחים בעצמנו. הבאנו שחקנים צעירים, טובים ורעבים להצלחה שיחזקו את הקבוצה ואני יכול להבטיח לכולם שתהיה לנו קבוצה שתתמודד בחלק העליון". 

על החיזוקים להמשך אמר לסיום: "נתחזק בעוד שלושה שחקנים בכירים, בלם וקשר עם הרבה ניסיון בליגה הלאומית וחלוץ זר ברמה גבוהה".


כתבות נוספות