שמעון הדרי הודיע על התפטרותו מאום אל פחם

יממה אחת בלבד לפני פתיחת העונה, המאמן ביצע זעזוע והודיע כי עוזב את המועדון: "נחצה קו אדום בהחתמת שחקן ללא ידיעתי, בהתנהלות". 

 

שמעון הדרי, אחד האנשים האהובים והמוכרים באום אל פחם שהוביל את הקבוצה מליגה א' צפון לליגה הלאומית בעונה החולפת, פרסם בשעה האחרונה באמצעות עמוד הפייסבוק שלו הודעה מפתיעה ובה פירט את הסיבות שהובילו להודעת ההתפטרות שהגיש קודם לכן לראשי המועדון. 

 

הדרי כתב בהודעתו: "מאכזב, מאכזב מאוד אפילו, כי היו לי תוכניות מקצועיות ארוכות טווח לקידום המועדון, והובלתו בעתיד גם לליגת העל. הייתי ממוקד והשקעתי רבות בקידום ובניית קבוצה ראויה שתביא גאווה לאום אל פאחם, בעונתה ההיסטורית הראשונה בליגה הלאומית. העניין הוא שמבחינתי נחצה קו אדום בהתנהלות, בהתערבות, בהחתמה של שחקן ללא ידיעתי וללא הסכמתי. לאורך הדרך, הבטחות לחיזוק הסגל, שחקנים שרציתי – לא קוימו על ידי ההנהלה. לא חששתי לרגע מהאתגר, גם לא מהעובדה שאין לנו מגרש לארח – אבל יש קו שמפריד בין מוערבות להתערבות, ובכלל סחבת בכל נושא ועניין שעולה". 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין


"אני מאוד אוהב את אום אל פאחם. זה מקום אדיר עם תשוקה לכדורגל", הוסיף הדרי. קיבלו אותי כאן בזרועות פתוחות, והקהל האדיר תמיד יהיה יקר לליבי. זו הייתה הקדנציה השנייה שלי באום אל פאחם. אני שלם עם עצמי. פעלתי בכל העוצמות לקדם את המועדון - מקצועית, תדמיתית, ולהאדיר את העיר וליצור דו קיום אמיתי. לצערי, הרצונות והסטנדרטים המקצועיים שלי, ואלו של ההנהלה - כנראה לא חופפים. שוחחנו, ניסינו. הם הבטיחו לא פעם ולא פעמיים, אבל זה פשוט לא עובד. זה לא רגע קל, בטח חודשים ספורים אחרי שהובלתי את המועדון להישג היסטורי. זו הזדמנות לומר תודה לאלפים שתמכו בי לכל אורך הדרך, ולאחל הצלחה רבה למועדון. אני מקווה שאום אל פאחם תצליח לתקוע יתד בליגה הלאומית".

על עתידו אמר לסיום: "אני אדם מאמין, שקדן, יסודי, ומה שצריך יקרה במקום הנכון ובזמן הנכון". 


Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload