סכנין חולמת לעלות ליגה תוך שנה אחת בלבד, האם יש לה את היכולת?

בני סכנין רוצה יותר, אבל יכולה פחות: לאן מועדות פני המועדון? ומה יעלה בגורלם של השחקנים הבכירים במועדון? האם הקושי הכלכלי יכריע את עתידם של גדיר ומוגרבי?

 

סימני שאלה רבים מרחפים סביב היורדת בני סכנין, שאלות ללא תשובות ויתרה מכך, מלבד עמדת המאמן ניסן יחזקאל עדיין לא ברור מה עתידם של השחקנים הבכירים במועדון. רק לפני חודש ימים נפגשה ההנהלה עם המאמן קובי רפואה אשר הסכים לאמן את הקבוצה ושני הצדדים הגיעו להסכמות לפחות בנוגע לשכרו של המאמן, אך הדרישות שהיו מעבר לכסף הן אלו שמנעו את החתמתו כאשר בין היתר דובר על החלפת חלק מהצוות המקצועי, הרפואי ובניית הקבוצה מהיסוד  בנוסף לכך השארת כמה שחקנים בכירים בהם מוגרבי, ג'אבר, קנדיל שמחוזר על ידי לא מעט קבוצות וגאדיר שנמצא על סף מעבר לבני יהודה ורק לפני מספר ימים נלקחו חלקם לשיחה ובה נדרשו לקצץ בחלק משמעותי משכרם על מנת להישאר במועדון. 


הדרישות של המאמן הן לגיטימיות מצד אחד אך מנגד עולות הרבה כסף, מה שאין לסכנין  בתקציב לפחות בכדי לעמוד בחוזיהם של השחקנים הבכירים, הרי גם בשנתיים האחרונות ההכנסות מהקהל הגיעו לשפל כאשר לא כיסו את הוצאות השיטור, מה גם שעכשיו הקבוצה ירדה ליגה וספק אם הקהל הגדול יחזור ליציעים. יחד עם זאת, מסתמן כי כבר בימים אלו הקהל מעלה ספקות רבים במצב ההכנות של הקבוצה ואי הוודאות ובנושא זה אף צפויה להתקיים פגישה בנוכחות חלק מהאוהדים והנהלת המועדון.

צילום: עובאדה אכתילאת 


המקור השני להכנסה הוא העירייה ואמנם יו"ר העירייה ד"ר ספואת אבו ריא מנסה לעזור לקבוצה, אך גם הוא לא יכול לתרום מעבר לכמיליון שקלים ולכן התכניות לאחרונה השתבשו וככל הנראה הקבוצה תעמיד תקציב של עד 5-6 מיליון שקל בלבד וזה תלוי גם כן בכיס העמוק של ההנהלה. המצב הכלכלי עלול לגרום לשינוי תכניות ובראשן עתידם במועדון של גדיר, קנדיל ומוגרבי שלא לפני זמן רב רק קיבל הסכמה לתנאיו על מנת להמשיך אך כעת שוב מעופף סביב הנושא שלו סימן שאלה גדול. בנוסף אליהם, עדיין לא התקבלה החלטה בעניינו של מהראן ראדי שמחזיק בחוזה גבוה ומשמעותי מאוד לתקציב הקבוצה

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload