טמרה מחכה לסעיד דיאב, מחמוד עבאס הצטרף: "התחברתי לרעיון"

מכבי טמרה מעוניינת בסעיד דיאב, מחמוד עבאס חתם והתייחס למו"מ שהיה מול אכסאל וכפר כנא: "כל הקבוצות שדיברתי איתן יודעות שלקחתי זמן לחשוב בגלל העבודה שלי".

לאחר שהחתימה בסוף השבוע האחרון את מחמוד עבאס, מכבי טמרה ממשיכה לחפש אחר מועמדים לחיזוק הקבוצה כאשר מי שנמצא בפנקס המבוקשים הוא הקשר סעיד דיאב. כאמור סעיד כבר קיים ישיבה עם ההנלה ובה הבהיר להם שהוא מחפש הצעות מהליגה הלאומית, כפי שהיה עם זלפה שגם כן הייתה לשמחה לראות אותו ממשיך אך הקשר הצהיר כי בשלב זה אינו מעוניין לחתום בליגה א'. יחד עם זאת, סעיד אינו פוסל הצטרפות לאחת מן השתיים ובפרט מכבי טמרה במידה ותעמוד בדרישותיו במקרה ולא ימצא קבוצה בלאומית.


צילום: עובאדה אכתילאת

בעניין מחמוד עבאס, במקביל להודעה על החתמתו נטען בהפועל כפר כנא ובאכסאל כי הוא סיכם ואף חתום על זיכרון דברים אצל אחת מהן, אך השחקן עצמו סיפר כי מסיבות אישיות העדיף את מכבי טמרה ואמר לאתר יאללה ספורט: "פגשתי אנשים נחמדים שהתחברתי לרעיונות שלהם מהר. אני שמח להיות חלק מהפאזל שבונה המאמן ברוך סער ומקווה שתהיה לנו עונה טובה ומוצלחת".

בנוגע לקבוצות איתן שוחח עוד לפני חתימתו בטמרה הוסיף: "כל הקבוצות שהזכרתם יודעות שלקחתי זמן לחשוב בגלל עבודה שיש לי. שתיהן יהיו חלק מהקבוצות שיאבקו בצמרת ואני מאחל להן המון הצלחה".

#מכביטמרה #מחמודעבאס

כתבות נוספות