אבו אלעם הודיע על פרישה מהנהלת אום אל פחם, הקבוצה מנסה לצרף שחקנים בכירים

יו"ר אום אל פחם הודיע על עזיבת תפקידו בהנהלה: "עבורנו לשחק ברמת גן זה אסון. לא הצלחתי לבנות לצעירים את קבוצת חלומותיהם". הקבוצה צפויה לפתוח את האימונים ב-30 ליוני וקיוותה למכור כמות גדולה של מנויים. קראקרה צריך לקבל החלטה, נעשו פניות לשחקנים בכירים. 
 

אחמד אבו אלעם, אחד מבין שני יושבי הראש של קבוצת הפועל אום אל פחם, הודיע היום באופן מפתיע כי אינו מעוניין להמשיך בתפקידו בהנהלה. בפירוט הודעתו אמר: "החלטתי היום אחרי מחשבה של יותר מחודש להתפטר מניהול קבוצת הפועל אום אל פחם. אחרי שנתיים של הצלחות פלייאוף עליון ועליה היסטורית לליגה לאומית, הצלחתי יחד עם חבריי להנהלה להחזיר את האלפים ליציעים. מילאנו את האצטדיון בפעילויות חברתיות למינוף העיר בתקשורת ועוד ועוד, אבל לצערי הרב כאיש כדורגל הופתעתי מההתנהלות של הרבה גורמים ובמיוחד מהעיריהאני רוחש כבוד רב לראש העיר כמחנך דורות אבל לצערי לא רואה אור בקצה המנהרה. לשחק ברמת גן זה אסון לכדורגל הישראלי בכלל, הושקע מליונים להחזרת הקהל בארץ וכשיש לך קהל המנהלת מרחיקה אותנו 100 ק"מ זה הזוי בעיני. אני מצטער על זה אני לא מצליח לבנות לצעירים את קבוצת החלומות שלהם, קבוצה שתתמודד בכבוד בליגה לאומית. אני רוצה להודות בשעה זו כשליבי נשבר לקהל המדהים לשותפי לדרך אבו שלומו למאמן שמעון הדרי והצוות ולכל התורמים ולבסוף אני קורא לכל תושבי העיר להתאחד מסביב לקבוצה. שעון החול אוזל ובלעדיכם אין קבוצה. תודה לכולם ממחר בבוקר אני חוזר לחיק המשפחה שלי ולעסוקי הפרטים מאחל בהצלחה לכל איש שיהיה בתפקיד שלי".

 אבו אלעם וזיסקינד באחד ממשחקי העונה החולפת

צילום: איהאם ג'בארין

 

יחד עם זאת, הפועל אום אל פחם המשיכה בשבועות האחרונים בהכנותיה לקראת העונה הבאה אמנם לא בקצב מהיר. בימים אלו ממשיכה ההנהלה במסע ההחתמות כאשר השלב האחרון בבניית הסגל לאחר השארת רוב השחקנים שרצו מהסגל הנוכחי וצירוף מס' שחקנים צעירים, הוא צירוף שחקנים מליגות בכירות ובעלי ניסיון בליגה הלאומית וליגת העל. בנושא זה, מי שנמצאים בפנקס המבוקשים של הצוות המקצועי הם המגן השמאלי פאדי סלביס ששיחק בליגה הפלסטינאית וחלוץ הפועל חדרה בעונה החולפת דובב גבאי, שמיעט לקבל דקות לאחרונה בליגת העל ובקבוצה מקווים שאולי כן ישקול הצעה לשחק בליגה הלאומית, המגן בן תורג'מן שעדיין לא חתם באף קבוצה מליגת העל וקיבל פנייה על אף שלא ממהר לחשוב על אופציה בלאומית ובנוסף אליהם, מועמדתו של אסי גומה אקס הפועל חדרה ושחקנה של הפועל אשקלון בעונה החולפת עדיין נמצאת על הפרק יחד עם הקשר אביעד בורלא שחקנה של מרמורק ועכו בעונות האחרון גם כן הוזכר כמועמד לקבל פנייה. 


בנוגע לסגל הקיים, רוב השחקנים שרצו להשאיר באום אל פחם כבר סיכמו על כך מלבד החלוץ משה בן לולו שגם כן הגיע לסיכום על תנאיו לעונה נוספת אך חתימתו מתעכבת. והחלוץ מועמר קראקרה שהקבוצה הצהירה כי כן מעוניינת בו לעונה הבאה והכיוון אכן מסתמן חיובי בין הצדדים אך טרם נעשתה חתימה רשמית. במידה והחלוץ יבחר שלא להצטרף לקבוצה בליגה הלאומית הוא כבר מחוזר וקיבל מספר פניות מקבוצות במחוז הצפוני של ליגה א'.

 

במקביל, במועדון ממשיכים לנסות ולמכור כמה שיותר מנויים ובימים האחרונים התחילו במשרדי ההנהלה בימי המכירות מרוכזים ומקווים להשיג את המטרה על אף הקושי בעקבות העובדה כי הקבוצה תשחק העונה את משחקיה הביתיים באצטדיון רמת גן.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload