ניצחון קשה לפלפלה כפר קאסם על חולון: "בשלב הזה מה שחשוב זה לעלות שלב"

ניצחון נוסף בתוצאה 5-3 על חולון לקבוצתו של מאמון עאמר בליגת החופים: "הם למדו אותנו כל השבוע. היה משחק קשה אבל ברגע האמת היינו במקום".

 

לאחר הניצחון בשבוע שעבר על בית"ר ירושלים, הצליחה היום(שישי) פלפלה כפר קאסם לנצח במשחק קשה את הפועל חולון במשחק שלא התעלה לרמה גבוה מבחינתם של חניכיו של המאמן מאמון עאמר אך מבחינתם הם סימנו "וי" על עוד מטרה. עם פתיחת המשחק חבשו שחקני כפר קאסם סרט שחור לזכרו של ראש העיר לשעבר עבד אלרחים עיסא שנפטר אמש, כאמור המשחק הסתיים בתוצאה 5-3 לזכותם משערים של יתים, ג'בארין, ברונו וסאמח מרעב(צמד) וכעת עליהם להתכונן לאתגר הבא מול הפועל כרמיאל. 

 צילום: איהאם אנוואר ג'בארין  


מאמן הקבוצה מאמון עאמר התייחס לניצחון ואמר: "ראשית אני רוצה להשתתף בצערם של משפחת ראש העיר עבד אלרחים בשמי ובשם ההנהלה השחקים וכל הצוות המקצועי. בנוגע למשחק, מגיע קרדיט לחולון, הם באו מוכנים ולמדו אותנו כל השבוע. אנחנו חס וחלילה לא זלזלנו אבל זו הרמה, יש פה קבוצות עם שחקנים זרים טובים. בשלב הזה מה שחשוב הוא לעלות שלב והיה לנו מאוד קשה אבל עשינו את זה. בשבוע הבא יש לנו עוד אתגר וצריך לנצח"
 
על התאקלמותם של השחקנים הזרים הוסיף עאמר: "כולנו כאן נותנים להם הכל כדי להתאקלם מהר הם מרגשים בבית הם משחקים כאילו שהם כבר משחקים שנים איתנו ורואים התוצאות על המגרש".

 

הקפטן עאמר יתים אמר: "היה משחק קשה אבל ברגע האמת היינו במקום. אני מקווה שנתן יותר הצגה מזאת גאה בשחקנים שלנו נתנו את הכל על המגרש שיהיה רק המשכיות עם מוטיבציה חדשה ואנרגיות חדשות". 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload